fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Pokaz tańca na rurze w Olsztynie – Pole Dance Night

OlsztynPokaz tańca na rurze w Olsztynie - Pole Dance Night

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Na początku kwietnia w olsztyńskiej Sowie wystartuje Pole Dance Night. Oprócz efektownych pokazów tzw. tańca na rurze na uczestników wydarzenia czekają również atrakcyjne nagrody. 

reklama

Pole Dance Night w Galerii Sowa to pierwsze tego typu ekskluzywne wydarzenie w stolicy Warmii, podczas którego będzie można zobaczyć pokazy dyscypliny, łączącej w sobie taniec, gimnastykę i fitness. Olsztyńskiej publiczności zaprezentują się wielokrotnie nagradzane panie z Kinetic Pole Dane Team, które wykonają trzy profesjonalne sety. Atmosferę podgrzeją także tancerki z grupy Olsztyński Dynamit.

W czasie Pole Dance Night nie zabraknie również nagród, a wśród nich będą m.in. hybrydowa toyota na weekend z pełnym bakiem paliwa, wejściówki na dowolny seans do olsztyńskiego kina Helios czy karnety do Kinetic Fitness Club. Na uczestników czekają także szoty na przywitanie oraz zniżki przy barze.

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki wyróżniony nagrodą IPN "Praesentes Prioribus"
reklama

Pole Dance Night odbędzie się 1 kwietnia o godz. 20 w Galerii Sowa w Olsztynie. Bilety w cenie 25 zł do nabycia od 24 marca w Galerii Sowa (ul. Zamkowa 2), RockFan (ul. Nowowiejskiego 1), Kinetic Fitness Club (al. Piłsudskiego 44 – Sigma – oraz ul. Tuwima 26 – Galeria Warmińska).

„Kurier Olsztyński” objął patronat medialny nad wydarzeniem.

reklama

 

reklama
reklama
reklama
reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama