20 C
Olsztyn
niedziela, 8 września, 2024

KKS obronił I ligę dla Olsztyna!

Szczęśliwie kończy się sezon dla koszykarek KKS Olsztyn. W ostatnim meczu podopieczne trenera Tomasz Sztąberskiego pokonały Karkonosze Jelenia Góra 85:72 i utrzymały się w rozgrywkach I ligi.

KKS obronił I ligę dla Olsztyna! Olsztyn, Wiadomości

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla zawodniczek z Olsztyna. Pierwszą kwartę pewnie wygrały z przewagą 10 punktów. Druga odsłona nie była już tak skuteczna i przeciwniczki wyszły na prowadzenie. Jak się później okazało przerwa meczowa podziała na nasz zespół mobilizująco i końcowe zwycięstwo KKS stało się faktem.

Drużynę do sukcesu poprowadziła Alicja Minczewska, zdobywczyni 36 punktów. Nie mniej aktywna była także Natalia Żukowska, która skutecznie zbierała piłki pod tablicami.

Przypomnijmy, że w przypadku porażki, oraz niekorzystnym wyniku spotkania KSS Polonia Warszawa – ŁKS Łódź, olsztynianki mogły pożegnać I-ligowe parkiety.

Dziewczyny, wielkie gratulację za walkę do końca!