15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Tragedia na torach. Kobieta nie reagowała na sygnały

OlsztynTragedia na torach. Kobieta nie reagowała na sygnały

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie Nowy Młyn – Kętrzyn. Pociąg relacji Olsztyn – Ełk potracił kobietę leżącą na torowisku, która nie reagowała na sygnały wydawane przez maszynistę. Policjanci ustalają jej tożsamość.

reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj (9.03) około godz. 18.20. Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na torowisku na trasie Nowy Młyn – Kętrzyn pociąg potrącił kobietę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta w wieku około 50-60 lat leżała na torach kolejowych. Maszynista pociągu zauważył ją i natychmiast podjął próbę zatrzymania pociągu, a także dawał sygnały dźwiękowe, aby kobieta zeszła z torów. Prowadzący lokomotywę nie zdołał wyhamować i potrącił kobietę. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości zarówno maszynisty, jak i kierownika pociągu – obaj byli trzeźwi.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w prosektorium. Teraz policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mihau
11 marca 2015 13:53

jakiego wypadku ? przecież to samobójstwo. sprawdzenie poziomu alkoholu we krwi? żenada i jeszcze raz żenada specjalnie przyspieszyli żeby ją potrącić..

Polecane