7 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023

Pralnia w nowym stylu rodem z Zachodu, czyli: siedzisz, pijesz kawę i pierzesz…

Tego w Olsztynie jeszcze nie było. To, co na rynku amerykańskim i na zachodzie Europy funkcjonuje od wielu lat i jest już sprawdzone, zawitało wreszcie do stolicy Warmii i Mazur. Dzięki firmie Tara, pralnia to nie tylko samo pranie, to także miejsce, gdzie można posiedzieć przy stoliku, poczytać, porozmawiać, a nawet wypić dobrą kawę. Jest to świetna opcja nie tylko dla osób starszych czy ludzi zapracowanych, ale także dla młodych jeszcze studiujących, którzy są otwarci na nowości i lubią nowoczesne rozwiązania. Takie rozwiązania przydają się szczególnie teraz, gdy zbliża się okres przedświąteczny…

Nie jesteś miłośnikiem „domowych sportów wodnych”?

Pracujesz, studiujesz, aktywnie spędzasz wolny czas i raczej ciężko ci znaleźć chwilę na myślenie o domowych obowiązkach, a co dopiero o zabraniu się do nich. Do tego nudzi ciebie szorowanie, pranie i odplamianie, a twoja mała pralka, która po włączeniu stanowi realne zagrożenie dla otoczenia, może nie znieść przeciążenia wynikającego z wielokrotnego jej uruchomiania – no bo przecież nie zmieści wszystkiego ani na raz, ani na dwa… Zatem, jeśli nie jesteś miłośnikiem „domowych sportów wodnych” – nie katuj siebie, ani swojej pralki, jeśli w ogóle ją masz. Lepiej udaj się do stosownego miejsca, gdzie znajdziesz odpowiedni sprzęt, sprawną obsługę, pomoc oraz bardzo dobrej jakości środki piorące, i odzyskaj swój cenny czas oraz jeszcze cenniejsze nerwy. „Mokrą robotę” zostaw w profesjonalnej Pralni Samoobsługowej Tara znajdującej się na Al. Obrońców Tobruku 15 lok. 3.

Tara i powiew Zachodu, czyli pierz i popijaj kawkę…

W pralni można obsłużyć się samemu, ale także skorzystać z pomocy pracującego tam wykwalifikowanego personelu. Do tego firma dysponuje szeregiem specjalistycznych środków piorących (przeznaczonych m.in. do prania bielizny pościelowej, stołowej czy odzieży roboczej) oraz oferuje sprzedaż – w niskich cenach – oryginalnej chemii niemieckiej najwyższej jakości.

W Tarze możesz na raz wyprać aż 13 kg prania (masa jednego wsadu), wysuszyć je specjalną suszarką czy wymaglować. Przy okazji można wypić dobrą kawę i nawiązać ciekawą znajomość w estetycznie urządzonym lokalu.tara pralnia 1

Jednak na tym nie koniec. Pralnia oferuje także prasowanie począwszy: od koszul, pościeli aż po obrusy. Wyszkolona obsługa jest w stanie zrealizować kompleksowo każde nawet najbardziej niestandardowe zamówienie: od przygotowania prania, aż po jego składanie, pakowanie i oddanie klientowi w finalnej formie.

Końcówka zimy, święta i „mokra robota” na horyzoncie

Wkrótce kończy się zima, a przed nami – Wielkanoc. Kołdry, pościele i inne pierzyny wraz z zimową garderobą wymagają – delikatnie mówiąc – solidnego odświeżenia. Przytłaczająca wizja zbliżających się kompleksowych przedświątecznych porządków nie napawa optymizmem i coraz częściej zastanawiasz się jak sobie ulżyć. Otóż jest sposób, żeby uciec chociażby przed koszmarem „mokrej roboty” – prania.

Pralnia dla każdego i na każdą kieszeń

Świetna cenowo oferta pralni Tara, jej lokalizacja (blisko centrum) oraz dobry dojazd z każdego miejsca w stolicy Warmii i Mazur, czynią ją łatwo dostępną dla wszystkich olsztynian. Zadowoleni są studenci, bo mają blisko z Kortowa; osoby starsze, bo mają jak dojechać np. komunikacją miejską oraz wszyscy ci zapracowani, którzy ze swoim wolnym czasem wolą zrobić coś lepszego niż strwonić go na zajmowaniu się praniem, a na pewno już nie przed świętami.

Pralnia Samoobsługowa Tara– więcej informacji TUTAJ.
Al. Obrońców Tobruku 15 lok 3

tara pralnia 2