21 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024

Osiedle Parkowe z widokiem na lepsze życie?

W samym sercu Olsztyna, w bliskim sąsiedztwie najważniejszych obiektów w mieście, w otoczeniu świetnie zorganizowanych linii komunikacji miejskiej. Osiedle Parkowe nad Łyną – miejsce z widokiem na lepsze życie.

Osiedle Parkowe z widokiem na lepsze życie? park Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości

Na mieszkania na Osiedlu Parkowym jest wielu chętnych świadomych tego, jak wielką rolę odgrywa w życiu dobra lokalizacja. Chcesz się zrelaksować na powietrzu, usiąść na ławce, pojeździć na rowerze lub pobiegać – wybierasz się do pobliskiego Parku Centralnego; chcesz zaprosić gości i wyskoczyć z nimi do dobrej restauracji czy pubu – kierujesz się na Stare Miasto; chcesz dostać się w dowolny zakątek Olsztyna – idziesz na pierwszy lepszy przystanek. Świetne usytuowanie Osiedla Parkowego nad Łyną czyni je niezwykle atrakcyjnym dla wszystkich tych, którzy chcą szybko i bez komplikacji dostać się w każde miejsce i o każdej porze. Nie ulega wątpliwości, że stąd dotrzesz wszędzie bez problemu.

Na Osiedlu Parkowym nad Łyną można nabyć przestronne i funkcjonalne mieszkania o sporym metrażu, które uzupełnione opcjonalnie o dodatkowe powierzchnie, takie jak balkon, taras czy garaż podziemny, stanowią kompleksowe rozwiązanie dla większości zainteresowanych tą lokalizacją. Pięciokondygnacyjny budynek jest wyposażony w nowoczesne windy i dostosowany do współczesnych potrzeb. Mieszkania znajdujące się w tym nowym obiekcie trafiają w oczekiwania i gusta nawet najbardziej wymagających klientów, a cena w stosunku do oferowanej jakości jest po prostu rozsądna.

[quote_box_center]*W ramach MdM klienci mogą otrzymać z budżetu państwa 10 do 15 procent ceny mieszkania. Dopłata jest traktowana jako wkład własny do kredytu. Maksymalna powierzchnia mieszkania to 75 m2 (dla rodzin wielodzietnych to 85 m2). Przy czym dopłata jest do 50 m2. Cena 1 m2 mieszkania nie może przekraczać w Olsztynie 5 139,20 zł. W 2014 roku w Olsztynie złożono 325 wniosków MdM. Średnia dopłata wyniosła 23 tys. zł. Czy warto skorzystać? Oczywiście, to pieniądze „ leżące na ulicy” – wystarczy je podnieść.
Krzysztof Rzymski- doradca finansowy[/quote_box_center]
Firma Belvedere Development zdaje sobie sprawę z sytuacji panującej na rynku mieszkaniowym i obecnych potrzeb potencjalnych klientów, dlatego jest otwarta na propozycje osób zainteresowanych zakupem własnych „czterech kątów”. Stąd też podkreślenia wymaga fakt, iż cena za metr kwadratowy zaczyna się od 4700 zł, więc bez problemu spełnia wymogi otrzymania kredytu z dopłatą MDM (Mieszkanie dla Młodych).

Dla zainteresowanych kupnem mieszkania z widokiem na samo serce Olsztyna – stolicy Warmii i Mazur – Osiedle Parkowe nad Łyną jest nie tylko pięknym miejscem w strategicznej lokalizacji. To także doskonała inwestycja w przyszłość dla każdego, kto ceni sobie wygodę, najwyższe standardy i rozsądną cenę. Osiedle Parkowe to okno z widokiem na lepsze życie.

Dostępne przykładowe lokale mieszkalne:

tabelka belveder

Więcej na: www.osiedleparkowe.olsztyn.pl