-3 C
Olsztyn
niedziela, 5 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Gwiazdor MMA świadkiem w procesie

GalerieGwiazdor MMA świadkiem w procesie

We wtorek (3.03) w Sądzie Okręgowym w Olsztynie odbyła się kolejna rozprawa dotycząca 4 zawodników mieszanych sztuk walki, którym zarzuca się m.in. rozbój i nielegalne ściąganie długów. Jako świadek zeznawał na nim znany zawodnik MMA i kuzyn jednego z oskarżonych, Mamed Chalidow.

reklama

Gwiazdor MMA świadkiem w procesie Na sygnale Galerie, Olsztyn, Wiadomości

W procesie toczącym się przed olsztyńskim sądem oskarżonych jest czterech mężczyzn: dwóch Polaków, Piotr P. i Michał Sz., oraz dwóch Czeczeńców, Asłan A. i Asłambek S. W czasie wtorkowej rozprawy wszyscy, oprócz Asłana A., odpowiadali z wolnej stopy. W charakterze świadka pojawił się w sądzie także Mamed Chalidow, znany zawodnik MMA, prywatnie spokrewniony z Asłambekiem S. Według relacji Chalidowa poszkodowany w sprawie Konrad M., który przyznał, że pożyczył od oskarżonych znaczne sumy pieniędzy, spotkał się z nim po zatrzymaniu olsztyńskich zawodników i w czasie rozmowy wyznał, że do składania zeznań przeciwko Czeczeńcom naciskało go CBŚ. Do spotkania miało dojść na jednej z olsztyńskich stacji benzynowych.

W Sylwestra dźgnęła swojego partnera nożem
reklama

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor mieszanych sztuk walki zabrał głos w tej sprawie. Mamed Chalidow już krótko po zatrzymaniu swojego kuzyna stanowczo wypowiadał się o jego niewinności, mówiąc, że ofiarą w tej sprawie jest właśnie jego krewny (czytaj TUTAJ).

Kolejną rozprawę w sprawie zawodników MMA zaplanowano na początek kwietnia. Piotrowi P. i Michałowi Sz. grozi do 12 lat pozbawienia wolności, a Asłambekowi S. i Asłanowi A. do 3 lat pozbawienia wolności. Ten ostatni jest również podejrzany o zabójstwo w Rosji.

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hahahaha
9 marca 2015 19:25

A kto wziął w łape za kasowanie komentarzy?

Popularne
Finał głośnej sprawy „komornika, który zajął ciągnik za długi sąsiada”. Sukces kancelarii z Olsztyna