15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Rozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policją

SzczytnoRozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policją

Szczycieńscy policjanci proszą o kontakt wszystkich tych, którzy rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego. Jest ona poszukiwana przez funkcjonariuszy w związku z kradzieżą pieniędzy i biżuterii z mieszkania o wartości ponad 14 tys. złotych.

reklama

Policjanci ze Szczytna prowadzą postępowanie przeciwko kobiecie, która, jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 10 marca wspólnie ze swoją znajomą zapukała do drzwi mieszkania przy ul. Żeromskiego w Szczytnie. Podając się za pracownice opieki społecznej, kobiety weszły do przedpokoju lokalu. W trakcie rozmowy ze starszą kobietą i jej mężem oferowały pomoc m.in. w zorganizowaniu pieniędzy na leki i wyjazd do sanatorium. Po dłuższej rozmowie kobiety wyszły z mieszkania, a właściciele zorientowali się, że brakuje im pieniędzy i biżuterii o wartości ponad 14 tys. złotych. Jedna z kobiet jest w wieku około 20 lat, ma około 155 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma ciemne włosy. Natomiast druga, której wykonano portret pamięciowy, jest w wieku 25-27 lat, ma około 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała i ma ciemne włosy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji bądź z Komendą Powiatowa Policji w Szczytnie (ul. Piłsudskiego 39), tel. 89 623 22 00, 89 623 22 73, 89 623 22 89.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ble....
2 kwietnia 2015 18:12

Jaki chochoł…na pewno bym się rzucił taki ryj w oczy….szkoda starszego małżeństwa taki ryj widzieć….trauma zostanie na długie lata.

makaron
2 kwietnia 2015 14:32

tanie mieszkanie jak wartość tylko 14 tys.
😛

Polecane
Ogłoszenia