-3 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńska placówka z certyfikatem

WiadomościOlsztyńska placówka z certyfikatem

Trwa dobra passa Zespołu Placówek Edukacyjnych. Na ulicę Turowskiego trafiły kolejne wyróżnienia i nagroda.

reklama

Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie „Szkoła z klasą” wydawnictwa Nowa Era dostała zarówno szkoła, jak i nauczyciele – Katarzyna Śliwińska, Mariusz Adamowicz i Michał Śliwiński. Jednak – jak podkreślają laureaci – to nagroda przede wszystkim dla uczniów.

To była już VI edycja konkursu. Rywalizowało w niej niemal pół tysiąca projektów z całego kraju. Olsztyńska szkoła przygotowała trzy zadania.

reklama

„Od uprawy do potrawy” dotyczy zdrowego żywienia, przyrodniczo-historyczno-geograficzny „Czy nasze województwo jest cennym przyrodniczo terenem?” oraz Integracyjny Teatr Tańca AUTentYcZni My. Co prawda nie udało się zdobyć głównej nagrody, ale wszystkie trzy propozycje zostały wyróżnione.

Dzięki tym projektom możliwe było uzyskanie certyfikatu „Dobrze zaPROJEKTowana szkoła”.

reklama

To kolejny dowód na to, ze koncepcja pracy szkoły jest właściwa – mówi dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjnych, Agnieszka Jabłońska.

Rezultat konkursu to kolejny powód do dumy. W ostatnich tygodniach uczniowie i pracownicy szkoły fetowali jeszcze dwukrotnie: dobry start pływaków oraz awans grupy teatralnej do finału telewizyjnego konkursu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia