fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Aura robi ankietę o ruchu w centrum Olsztyna i przywróceniu lewoskrętów

reklama

Od wielu tygodni nie milknie w Olsztynie dyskusja na temat nowego porządku komunikacyjnego w centrum miasta. Mnóstwo opinii pojawia się w lokalnych mediach oraz w różnych miejscach w Internecie.

Celem ankiety jest sprawdzenie, czy zmiany są dla klientów rzeczywiście postrzegane jako negatywne, a jeśli tak, to które z nowych rozwiązań drogowych wymagają najszybszej interwencji. Jak mówi rzecznika centrum handlowego Agata Radlak-Piechowicz – Badanie jest odpowiedzią na dobiegające nas opinie naszych Klientów, głównie tych zmotoryzowanych, i najemców. Oni wszyscy są mieszkańcami Olsztyna, więc ich opinia jest ważna nie tylko dla nas, ale i dla władz miejskich. Dodatkowo do udziału w wypełnieniu ankiety mają zachęcić bony zakupowe o wartości 25 zł każdy.

[iframe src=”https://www.survio.com/survey/d/auracentrum” width=”100%” height=”2800″]

reklama

Link do ankiety: www.survio.com

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: