fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W ramach zemsty chciał zniszczyć byłemu szefowi samochody

Wiadomości W ramach zemsty chciał zniszczyć byłemu szefowi samochody

Pobytem w Izbie Wytrzeźwień zakończyła się dla 34-latka chęć zemsty na byłym pracodawcy. Nietrzeźwy mężczyzna chciał zniszczyć byłemu szefowi służbowe auta. Interweniującym policjantom tłumaczył, że powodem jego zachowania było zaległe wynagrodzenie.

W miniony piątek około godziny 17.00 policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Towarową. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna grozi pracownikom firmy zniszczeniem zaparkowanych aut.

Interweniujący policjanci w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że 34-latek trzymając w ręku paletę chodził po parkingu samochodowym i krzyczał, że zniszczy zaparkowane auta.

Okazało się, że 34-latek chciał zniszczyć służbowe samochody przedsiębiorstwa, w którym wcześniej pracował. Mężczyzna tłumaczył, policjantom że powodem jego zachowania było zaległe wynagrodzenie. 34-latek planował w ten sposób ukarać swojego byłego pracodawcę.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 34-latek trafił do Izby Wytrzeźwień.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: