28 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

W ramach zemsty chciał zniszczyć byłemu szefowi samochody

WiadomościW ramach zemsty chciał zniszczyć byłemu szefowi samochody

Pobytem w Izbie Wytrzeźwień zakończyła się dla 34-latka chęć zemsty na byłym pracodawcy. Nietrzeźwy mężczyzna chciał zniszczyć byłemu szefowi służbowe auta. Interweniującym policjantom tłumaczył, że powodem jego zachowania było zaległe wynagrodzenie.

reklama

W miniony piątek około godziny 17.00 policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Towarową. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna grozi pracownikom firmy zniszczeniem zaparkowanych aut.

Interweniujący policjanci w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że 34-latek trzymając w ręku paletę chodził po parkingu samochodowym i krzyczał, że zniszczy zaparkowane auta.

reklama

Okazało się, że 34-latek chciał zniszczyć służbowe samochody przedsiębiorstwa, w którym wcześniej pracował. Mężczyzna tłumaczył, policjantom że powodem jego zachowania było zaległe wynagrodzenie. 34-latek planował w ten sposób ukarać swojego byłego pracodawcę.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 34-latek trafił do Izby Wytrzeźwień.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane