fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Stracił prawko za jazdę pod wpływem i… spowodował kolizję

Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Pstrowskiego w Olsztynie. Mimo że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, nie udało mu się ukryć przed miejskim monitoringiem. Jak się niebawem okazało, olsztynianin nie bez powodu starał się umknąć policji.

Kolizja miała miejsce w poniedziałek około godz. 15.30 na ul. Pstrowskiego. Kierujący, a zarazem sprawca, uciekł z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, przeglądając monitoring, zauważył na olsztyńskim Zatorzu poszukiwany przez funkcjonariuszy pojazd. Auto zostało zatrzymane do kontroli. Za kierownicą siedział 29-letni Łukasz L., który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał, że to on w ciągu dnia jeździł kią.

Szybko wyjaśniło się, dlaczego mężczyzna uciekł z miejsca kolizji: 29-latek nie miał prawa jazdy, bo stracił je dwa dni wcześniej właśnie za prowadzenie auta na tzw. podwójnym gazie.

Za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu grozi kara 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 15 lat oraz wysoka grzywna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...