Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Voucher na zakupy do zgarnięcia w konkursie Manhattanu!

reklama

300 PLN – voucher na taką kwotę do wydania na zakupy można zgarnąć w walentynkowej zabawie Centrum Handlowego Manhattan. Zasady zabawy są bajecznie proste, a kupcy z placu Pułaskiego już teraz zapowiadają, że to dopiero początek zmian w centrum handlowym z najdłuższą tradycją w Olsztynie.

Zaczęło się od rodzinnych eventów w przedświąteczne niedziele. Później ruszyły fanpage na Facebooku, kanał YouTube i konto na Instagramie. Gotowa do odpalenia jest także zupełnie nowa strona internetowa, a od minionego piątku trwa akcja rabatowa #WalentynkowyRabat, do której włączyli się niemal wszyscy handlowcy olsztyńskiego Manhattanu. Główną atrakcją przedwalentynkowego zamieszania jest jednak KONKURS „Nie tylko dla zakochanych”. Niewielkim wysiłkiem można w nim zgarnąć voucher o wartości 300 PLN. Oczywiście do wykorzystania na zakupy w Manhattanie.

Co trzeba zrobić, żeby go wygrać albo chociaż spróbować to zrobić? Otóż zasady są bajecznie proste. Główne zadanie to napisanie krótko i zwięźle trzech powodów, które „czynią, że lubisz odwiedzać Manhattan”. Później odpowiedź wystarczy przesłać na specjalny, konkursowy adres mailowy (manhattanolsztyn@gmail.com); dopisać imię, nazwisko i numer oraz krótką zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych i… potem można już tylko czekać. Organizatorzy zabawy, czyli Zarząd Wspólnoty Lokalowej przy Placu Pułaskiego 7, na zgłoszenia czekają do niedzieli, 14 lutego, do godziny 23:59:59. O tym, kto wygra, zadecyduje specjalna komisja, której przedstawiciele już teraz zapowiadają, że najfajniejsze odpowiedzi wykorzystają podczas wiosennej kampanii promocyjnej Manhattanu w Olsztynie i regionie (szczegóły TUTAJ).

reklama

Zanosi się bowiem na to, że już niedługo Manhattan zacznie się zmieniać jeszcze mocniej. W planach jest m.in. instalacja windy, zagospodarowanie parkingu i generalny remont witryny wejściowej od strony ul. Kościuszki. Na dniach ma natomiast ruszyć nowa, bardzo świeża i kolorowa strona internetowa centrum handlowego z najdłuższą tradycją w całym regionie. Bo przecież tylko Manhattan to #WszystkieBarwyZakupów.

manhatan-fb

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama
reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X