Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Disco Polo zawładnie plażą miejską

reklama

Ta wiadomość z pewnością ucieszy olsztyńskich fanów muzyki tanecznej – 18 września na terenie CRS Ukiel odbędzie się Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015.

Planowane wydarzenie jest pierwszym z cyklu imprez, które odbędzie się w naszym mieście z myślą o fanach disco dance. – W odpowiedzi na ponownie rosnącą popularność tego nurtu muzycznego, wychodząc naprzeciw wiernym fanom muzyki tanecznej, tworzymy imprezę, która swym wyjątkowym charakterem, rozmachem, a przede wszystkim klimatem beztroskiej, swobodnej, nieograniczonej konwenansami zabawy wpisze się w kalendarz cyklicznych imprez rozrywkowych organizowanych w Olsztynie – zapewniają na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

reklama

W czasie Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015 publiczność będzie mogła bawić się zarówno przy hitach znanych już zespołów, jak i posłuchać koncertów debiutantów. Na scenie nad Krzywym wystąpią: Weekend, Zespół After Party, Piękni i Młodzi, Mirami, Zespół Mig oraz Long & Junior.

Bilety na imprezę: 30 zł w przedsprzedaży (TUTAJ), 45 zł w dniu festiwalu. Bilety VIP 300 zł (w cenie biletu VIP wejście do strefy VIP, catering oraz wstęp na after party z artystami do Restauracja Lago). Start 18 września o godz. 16.

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

28 KOMENTARZE

  1. Przy disco polo można się nieźle pobawić. Muzyka szybko wpada do ucha, więc wkręcamy się w nią coraz bardziej. Gdy słuchamy jej samotnie, możemy się; odprężyć, potańczyć (gdzie chcemy) i pośpiewać. Dodatkowo świetnie komponuje się z muszyką weselną! 🙂

  2. Najlepsza muzyka na wesela i imprezy, idealnie komponuje się z % 😀 Chyba każdy zna lub słyszał jakiś kawałek z tego rodzaju. Dużo osób mówi, że nie lubi disco, lecz gdy impreza się rozkręci zacznają spiewać całe utwory 😀 Osobiści bardzo lubię słuchać, polecam każdemu 😀 Muzyka na każdą okazję i na każdy czas. Mam nadzieje, że widzimy sie na koncercie Kurier Olsztyński. Pozdrawiam !

  3. Adam Borawski no właśnie o gustach się nie dyskutuje ale mi się wydaje że pisząc ,,wiocha” masz na myśli chyba siebie ? No i nie sądzę żebym się myliła . Nie lubisz ? Nie komentuj jest milion ciekawszych rzeczy dla ludzi uważających jak ty . Pozdrawiam .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X