-5 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Już w sobotę odbędą się eliminacje do konkursu „Śpiewajmy poezję”

WiadomościJuż w sobotę odbędą się eliminacje do konkursu „Śpiewajmy poezję”

W najbliższą sobotę w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędą się muzyczne eliminacje do konkursu o Grand Prix 47. Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”.

reklama

Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję” to jedna najbardziej prestiżowych imprez w kraju, która co roku przyciąga rzesze młodych artystów, poetów, muzyków, wokalistów i kompozytorów, budzi też zainteresowanie mediów, krytyków i szerokiej publiczności. Na Spotkania Zamkowe do Olsztyna zapraszamy co roku na początku wakacji i okazuje się, że mimo szalonych i nieprzyjaznych poezji czasów, wciąż są stali „bywalcy” nocnych koncertów zamkowych – czytamy na stronie Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych.

Już 5 czerwca w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędą się eliminacje. Na scenie wystąpi kilkanaścioro wokalistek i wokalistów z całego kraju. W jury zasiądą Basia Raduszkiewicz, Piotr Szauer i Piotr Banaszek.

reklama

Z powodu wciąż panujących obostrzeń związanych z pandemią, tegoroczna edycja spotkań odbędzie się 26 czerwca na terenie Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie.

Ta lokalizacja daje nam możliwość zapewnienia bezpiecznych warunków i dostosowania się do obowiązujących przepisów, nakazów i obostrzeń – piszą organizatorzy.

reklama

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy Poezję”.

Już w sobotę odbędą się eliminacje do konkursu „Śpiewajmy poezję” konkurs Wiadomości, Olsztyn
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne