-0 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Akt wandalizmu na ul. Obiegowej związany z Ordo Iuris

WiadomościAkt wandalizmu na ul. Obiegowej związany z Ordo Iuris

Na ulicy Obiegowej miał miejsce akt wandalizmu, po którym pozostał widoczny ślad. Widnieje tam napis związany z Ordo Iuris.

reklama

Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris to polska fundacja utworzona w 2013 roku przez Stowarzyszenie Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi.

Uwzględniając kulturową złożoność rzeczywistości prawnej chcemy, by Ordo Iuris harmonijnie spajał różne aspekty zaangażowania na rzecz ładu w życiu społecznym i w obrocie prawnym. Dlatego łączymy aktywność akademicką i ekspercką z zaangażowaniem procesowym oraz formacją młodych prawników. Za równie istotne uznajemy jednak dotarcie do społeczeństwa z rzetelną i miarodajną informacją o przemianach zachodzących we współczesnej kulturze prawnej – czytamy na oficjalnej stronie fundacji.

reklama

Ordo Iuris wspiera inicjatywy odpowiednie dla ruchu pro-life, czyli ruchu antyaborcyjnego. Dużo uwagi poświęca również znaczeniu małżeństwa czy wolności człowieka.

Kłótnia z dziewczyną i silne wzburzenie spowodowały, że 18-letek zniszczył drzwi do placówki medycznej

Jedną z działaczek fundacji jest Karina Bosak, żona kandydata na urząd Prezydenta w wyborach 2020 roku Krzysztofa Bosaka, jednego z liderów partii Konfederacja Wolność i Niepodległość.

reklama

Ordo Iuris ma wielu przeciwników, co teraz widać również w Olsztynie. Na ul. Obiegowej pojawił się nieprzychylny tej fundacji napis, który jest wynikiem aktu wandalizmu.

Akt wandalizmu na ul. Obiegowej związany z Ordo Iuris wandalizm WiadomościAkt wandalizmu na ul. Obiegowej związany z Ordo Iuris wandalizm Wiadomości Akt wandalizmu na ul. Obiegowej związany z Ordo Iuris wandalizm Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mietek
9 kwietnia 2021 15:54

a na przystanku autobusowym ktoś napisał „DUPA”, bardzo proszę o stosowny artykuł oraz analizę przekazu

gość
9 kwietnia 2021 15:27

GDZIE BYŁA W TYM CZASIE MONIKA FALEJ?

Popularne

Mógł zrobić karierę w MMA? Łokciem spowodował spore straty materialne w olsztyńskim autobusie