fbpx
19 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za Krzysztofem Cybulskim

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym 41-letnim Krzysztofem Cybulskim. Mieszkaniec Dobrego Miasta w 2019 roku zerwał wszelkie kontakty z najbliższą rodziną i od tamtej pory nie kontaktował się ze swoimi bliskimi. Z policyjnych ustaleń wynika, że 41-latek może przebywać na terenie Niemiec, na terenie których od około 8 lat pracował.


Krzysztof Cybulski jest obecnie w wieku 41-lat. Jest średniej budowy ciała o wzroście około 175 cm. Oczy koloru brązowego, może mieć zarost na twarzy i w chwili zaginięcia nie posiadał znaków szczególnych na ciele.

Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego 41-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Informacje można przekazywać również bezpośrednio do Komisariatu Policji w Dobrym Mieście telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 119 30 / 47 73 119 44 lub mailowo: komendant.dobre-miasto@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama

źródło: KMP

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: