fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Wandale pomalowali auto sprayem

reklama

Dwóch mężczyzn uchwyconych na na nagraniu monitoringu, najprawdopodobniej było sprawcami zdarzenia. Poszkodowani przewidują nagrodę za pomoc.

Do zdarzenia doszło na ul. Okrzei w Olsztynie, koło 23:47 w sobotę (03.04). Dwóch sprawców, którzy wyszyli od ul. Sienkiewicza, miało przy pomocy sprayu zdewastować auto. Jak twierdzą poszkodowani, nie był to pierwszy raz i sprawcy mieli działać na czyjeś zlecenie.

Za pomoc w ustaleniu wandali przewidziano nagrodę. Wszelkie informacje można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Dnia 3.04.2021r.O godz 23.47 ul.Okrzei 21 dwóch sprawców pomalowało nam samochód sprayem.Za wszelkie informacje…

Posted by Spotted: Olsztyn on Sunday, April 4, 2021
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze