2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Zdewastowano groby dzieci na olsztyńskim cmentarzu

WiadomościZdewastowano groby dzieci na olsztyńskim cmentarzu

Bezczelnego aktu wandalizmu dopuszczono się ubiegłej nocy. Zniszczono kilkanaście pomników i grobów.

reklama

W nocy z poniedziałku na wtorek (23.03) doszło do dewastacji grobów dzieci na cmentarzu komunalnym przy ul. Poprzecznej w Olsztynie. Połamano krzyże, zdewastowano pomniki i nagrobki. Incydent dotyczy dwóch kwater dziecięcych.

Jest to pierwszy taki przypadek w historii istnienia cmentarza. Policjanci z olsztyńskiej komendy miejskiej zajmują się wyjaśnieniem sprawy.

reklama

Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu Zdewastowano dziecięce groby na olsztyńskim cmenatarzu

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gosia
23 marca 2021 12:53

Dochodzenie powinno również iść w kierunku – kto na tym (naprawa, remont) teraz zarobi wielką kasę? Może to nie wandalizm (bez sensu) a bardzo mądre, wyrachowane postępowanie..? Tak incydent tłumaczy rozsądek, bo jaki głupol niszczy groby dziecięce…

Grzegorz
23 marca 2021 12:51

Zaczynam tęsknić za dawnymi czasami gdzie Milicja miała specjalne metody wychowawcze dla takich zwyrodnialców. A oni nie mieli żadnych praw.

Polecane
Ogłoszenia