fbpx
reklama
19 C
Olsztyn
środa, 23 czerwca, 2021
reklama

Prof. Maksymowicz chce by Obajtek zrezygnował z funkcji prezesa PKN Orlen

reklama
Wyślij przez
0

Daniel Obajtek to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich tygodni w kraju. Poseł Wojciech Maksymowicz z Porozumienia sugeruje, że Obajtek powinien odejść ze stanowiska.

Z informacji Gazety Wyborczej wynika, że prezes PKN Orlen zapłacił raptem 6,9 tys. zł zamiast 12,5 tys. za metr kwadratowy 187-metrowego apartamentu w Warszawie w 2018 roku. W tym samym czasie Orlen stał się sponsorem piłkarskiego przedsięwzięcia dewelopera.

W porannym programie „Tłit” Wirtualnej Polski, poseł Wojciech Maksymowicz udzielił krótkiego komentarza ws. Daniela Obajtka:

reklama

„Trochę zaczyna być taka sytuacja, jak kiedy byłem w PO. W 2013 roku przestrzegałem, że partia się zdegenerowała i zaczyna myśleć tylko o sobie, o swoich działaczach, nie o ludziach. Odgłosy były takie: panie profesorze, pan to może swoich studentów pouczać, my mamy swój rozum. Ten rozum spowodował, że wybory zostały przegrane. Jako obywatel bym oczekiwał podobnego ruchu (żeby Daniel Obajtek zrezygnował – przyp. red.), a przede wszystkim bardzo dogłębnego procesu sprawdzania, a nie obrony. Nie znam go bezpośrednio, ale znam ceny mieszkań w Warszawie i to, co usłyszałem, budzi moje wątpliwości” – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską olsztyński poseł.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze