-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Publikujemy wizerunek wyjątkowo zuchwałego cwaniaka

WiadomościPublikujemy wizerunek wyjątkowo zuchwałego cwaniaka

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanego o kradzież zuchwałą złotej biżuterii z jednego z lombardów na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowania w sprawie kradzieży zuchwałej złotej biżuterii o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 4 stycznia 2021 roku na terenie jednego z olsztyńskich lombardów. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Mieszkańcy Olsztyna włamali się do garażu. Ich łupem padło... 570 tys. zł
reklama

Źródło: KMP

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
6 króli
13 marca 2021 00:53

Szukajcie sobie wiatru w polu. Państwo same dało zielone światło dla złodziei. Kiedyś ktoś by wszedł z maską do sklepu, banku, lombardu to wyglądałby jak debil i każdy zwróciłby na niego uwagę, wskazywałoby to na napad. Dziś ktoś wejdzie bez maski to wydaje się durniem, jest to idealny czas dla złodziei i na napady 🙂

zasx
11 marca 2021 13:13

Ciekaw jestem jaka to jest „zuchwała złota biżuteria”.

Popularne

Kradzieże w szkole. Zdumiewający jest wiek oskarżonego