fbpx
5 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Był strasznie napalony. Robił to w autobusie miejskim. Nagranie trafiło do internetu

reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, mogącego mieć związek z przestępstwem przywłaszczenia mienia. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia saszetki z zawartością dokumentów, sprzętu elektronicznego, gotówki o łącznej wartości 760 złotych. Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji publicznej. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu na którym widać mężczyznę podejrzewanego o przywłaszczenie mienia.


Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl Policja zapewnia anonimowość.

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze