fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Kolizja kuriera z tramwajem. Utrudnienia w ruchu

reklama

Przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ul. Andersa z al. Sikorskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego i tramwaju.

Kolizja była niegroźna i nikt nie ucierpiał. Wstrzymany za to został ruch olsztyńskich tramwajów. Do przyjazdu policji wszystkie pojazdy muszą pozostać na miejscu.

Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Asia

Kurier ślepy

dis

I masz tramwaje… Autobusy spokojnie by sobie ominęły i jechały dalej, a tak wszystko zablokowane.

Andrzej

Jedno torowisko zablokowane a stoją trzy linie

Gosc

Oba torowiska zablokowane byly

Gosc

Stałam tramwajem na przeciwko to widziałam. Tył busa blokował drugie torowisko.