fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolizja kuriera z tramwajem. Utrudnienia w ruchu

Wiadomości Kolizja kuriera z tramwajem. Utrudnienia w ruchu

Przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ul. Andersa z al. Sikorskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego i tramwaju.

Kolizja była niegroźna i nikt nie ucierpiał. Wstrzymany za to został ruch olsztyńskich tramwajów. Do przyjazdu policji wszystkie pojazdy muszą pozostać na miejscu.

Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia Kolizja kuriera z tramwajem. Są utrudnienia

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 2

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


5 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

5
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x