fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Pożar auta. Policja przedstawiła wersję wydarzeń

Wiadomości Pożar auta. Policja przedstawiła wersję wydarzeń

Wczoraj doszło do pożaru auta osobowego pod sklepem Lidl przy ul. Barcza. Naszej redakcji udało się uzyskać nowe informacje na temat tego zdarzenia.

Po godzinie 12:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego obsługiwali zdarzenie drogowe dotyczące dwóch samochodów osobowych. Po zakończeniu interwencji policyjnej z Lidla wyszedł klient i wsiadł do swojego Peugeota. Jak się okazało pojazd nie odpalał i uległ awarii. Znajdujący się niedaleko policjanci usłyszeli wystrzał i zobaczyli, że spod maski samochodu wydobywa się dym. Próba gaszenia gaśnicą nie powiodła się. – W tym przypadku możemy mówić o nieszczęśliwym wypadku – skomentował sprawę rzecznik KMP.

Po chwili na miejsce dotarli strażacy.

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Lubię to 1
Nie lubię 1
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x