9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wyładował złość na dystrybutorze gazu

WiadomościWyładował złość na dystrybutorze gazu

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu mężczyźnie, który uszkodził dystrybutor gazu na stacji paliw.

reklama

W nocy z 15/16.01.21r. na stację paliw w Pasymiu podjechał pojazd marki Volvo. Wysiadł z niego kierowca, który zatankował swój samochód, a następnie poszedł uiścić należną za usługę opłatę. W międzyczasie siedzący na miejscu pasażera mężczyzna wysiadł z auta. Był bardzo pobudzony i agresywny. Na jego drodze stanął dystrybutor gazu, na którym wyładował on swoją złość. Mężczyzna kopał i uderzał w niego pięściami. Po chwili ze sklepu wyszedł właściciel Volvo, który wciągnął mężczyznę do samochodu i odjechali oni z miejsca zdarzenia.

Właściciel stacji wycenił wartość zniszczonego dystrybutora na kwotę 1500 złotych. W toku prowadzonych czynności operacyjno-rozpoznawczych, szczycieńscy kryminalni ustalili, że sprawcą zniszczenia mienia jest 32-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego. Na wezwanie szczycieńskich śledczych, mężczyzna sam stawił się w komendzie. W trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów. Tłumaczył, że musiał wyładować stres związany z nagromadzonymi problemami osobistymi.

reklama

Mimo wszystko 32-latek nie uniknie odpowiedzialności za swoje niezgodne z prawem zachowanie. Teraz jego sprawą zajmie się już sąd. Kodeks karny za przestępstwo zniszczenia lub uszkodzenia cudzej rzeczy przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Szczytnie

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia