26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur

WiadomościII tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur

W kolejnej odsłonie bezpłatnych wymazów, które po raz pierwszy organizowano 11-14 stycznia, przed powrotem najmłodszych uczniów do szkół wsparciem służą warmińsko-mazurscy Terytorialsi.

reklama

Podobnie jak poprzednim razem, w tym tygodniu będą przebadani nauczyciele, którzy uczą w klasach I-III i w szkołach specjalnych. Jesteśmy na tych samych kierunkach jak w ubiegłym miesiącu. I tak w najbliższych dniach pobierzemy próbki od blisko 3 tyś. nauczycieli.

Jesteśmy m.in. w Olsztynku, Nidzicy, Barczewie, Dobrym Mieście, Biskupcu oraz w Olsztynie w punkcie DRIVE THRU, gdzie zostały uruchomione dwie nitki dla zmotoryzowanych. Tylko dziś przebadanych zostanie ponad 1200 nauczycieli naszego regionu. Wyniki tych badań pozwolą określić, czy powrót uczniów klas I-III do nauki stacjonarnej wpłynął na wzrost zachorowań. – mówi ppłk Łukasz BUCZKOWSKI, dowódca 45. Batalionu Lekkiej Piechoty w Olsztynie.

reklama

4. Warmińsko-Mazurska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej w trakcie szczepień wspierała również seniorów, o czym pisaliśmy tutaj: Terytorialsi wspierają seniorów w szczepieniach.

II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus WiadomościII tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur koronawirus Wiadomości 

Źródło: 45. Batalion Lekkiej Piechoty w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
julek
8 lutego 2021 13:42

widzę na silę szukają cyferek no tak Olsztyn niemoze spaść na 2 miejsce stato baranów

Polecane