fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

II tura wymazów nauczycieli z regionu Warmii i Mazur

reklama

W kolejnej odsłonie bezpłatnych wymazów, które po raz pierwszy organizowano 11-14 stycznia, przed powrotem najmłodszych uczniów do szkół wsparciem służą warmińsko-mazurscy Terytorialsi.

Podobnie jak poprzednim razem, w tym tygodniu będą przebadani nauczyciele, którzy uczą w klasach I-III i w szkołach specjalnych. Jesteśmy na tych samych kierunkach jak w ubiegłym miesiącu. I tak w najbliższych dniach pobierzemy próbki od blisko 3 tyś. nauczycieli.

Jesteśmy m.in. w Olsztynku, Nidzicy, Barczewie, Dobrym Mieście, Biskupcu oraz w Olsztynie w punkcie DRIVE THRU, gdzie zostały uruchomione dwie nitki dla zmotoryzowanych. Tylko dziś przebadanych zostanie ponad 1200 nauczycieli naszego regionu. Wyniki tych badań pozwolą określić, czy powrót uczniów klas I-III do nauki stacjonarnej wpłynął na wzrost zachorowań. – mówi ppłk Łukasz BUCZKOWSKI, dowódca 45. Batalionu Lekkiej Piechoty w Olsztynie.

reklama

4. Warmińsko-Mazurska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej w trakcie szczepień wspierała również seniorów, o czym pisaliśmy tutaj: Terytorialsi wspierają seniorów w szczepieniach.

 

Źródło: 45. Batalion Lekkiej Piechoty w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: