fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Funkcjonariusze z Olsztyna odkryli nielegalne gry hazardowe na komputerach

reklama

Funkcjonariusze KAS z Olsztyna ujawnili punkt z komputerami do gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli zestawy komputerowe, telefon komórkowy oraz gotówkę.

Pod koniec stycznia 2021 funkcjonariusze warmińsko-mazurskiej Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z funkcjonariuszami KPP w Giżycku ujawnili na terenie Giżycka punkt, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe na komputerach. Obiekt był monitorowany. Do środka wpuszczano tylko zaufane osoby. W pomieszczeniu znajdowało się pięć kompletnych stanowisk komputerowych.

W momencie wejścia, funkcjonariusze zastali graczy przy dwóch stanowiskach. Przeprowadzili eksperyment odtworzenia przebiegu gier na wszystkich komputerach, który potwierdził nielegalny charakter urządzeń. Ponadto funkcjonariusze przesłuchali przebywających w lokalu mężczyzn. W wyniku przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli zestawy komputerowe, telefon komórkowy oraz gotówkę w kwocie 577 zł.

reklama

Wszystkie zatrzymane przedmioty przekazano do magazynu depozytowego Oddziału Celnego w Ełku. Sprawę przekazano do Działu Dochodzeniowo-Śledczego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

Funkcjonariusze z Olsztyna odkryli nielegalne gry hazardowe
Żródło: KAS

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: