Nowa marka obuwnicza w Galerii Warmińskiej

8

aldo02
Od 22 grudnia w Galerii Warmińskiej przybył kolejny sklep obuwniczy – marki ALDO.

W sklepie ALDO można kupić buty damskie i męskie, torebki dla pań i torby dla panów oraz szeroką gamę środków do pielęgnacji skór, czy zamszów (spraye, mleczka, pasty). „Poza tym naszym klientom oferujemy bardzo szeroki wybór wkładek do butów, zarówno syntetycznych, jak i skórzanych, mamy w ofercie nawet wkładki zapachowe” – zaprasza Łukasz Szczepanik z ALDO. Ponadto w nowym sklepie w Galerii Warmińskiej (na poziomie 0) można kupić okulary, zegarki, biżuterię, czapki, szaliki i rękawiczki.

Sklep ALDO w Galerii Warmińskiej jest 13 sklepem tej marki w Polsce. ALDO wywodzi się z Kanady, ale od niedawna należy do izraelskiego potentata obuwniczego. „W związku ze zmianą właściciela nasze sklepy zyskują nowy wygląd, a ten w Galerii Warmińskiej jest 3 naszym sklepem w kraju w nowej odsłonie” – mówi Łukasz Szczepanik.

Marka ALDO do tej pory nie miała żadnego sklepu w warmińsko-mazurskim. Do otwarcia butiku w Galerii Warmińskiej przymierzała się od roku. „To znana, popularna galeria, cieszymy się, że nasz sklep będzie w tym miejscu” – podkreśla Łukasz Szczepanik.

8 KOMENTARZE

Comments are closed.