fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Awantura w pociągu. Mężczyzna wyprowadzony przez policję

Wiadomości Awantura w pociągu. Mężczyzna wyprowadzony przez policję

Wieczorna interwencja policji na Dworcu Głównym w Olsztynie zakończyła się ujęciem mężczyzny, który awanturował się i wstrzymał ruch pociągu. Z terenu dworca wyprowadzili go funkcjonariusze.

W poniedziałek (04.01) koło godziny 21 na Dworcu Głównym w Olsztynie doszło do skandalicznych scen z udziałem agresywnego mężczyzny. Swoim zachowaniem wstrzymał on odjazd pociągu relacji Olsztyn-Szczytno, a na miejsce została wezwana policja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/kurierolsztyn

Agresywny mężczyzna wyprowadzony z pociągu

Funkcjonariusze ujęli agresora, z relacji świadków wynika, że mężczyzna mógł być pod wpływem jakichś substancji psychoaktywnych. Po zabraniu kłopotliwego pasażera, pociąg mógł kontynuować swój bieg, bez dalszych problemów.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x