18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Trwają ostatnie przygotowania do Sylwestra Marzeń w Ostródzie

WiadomościTrwają ostatnie przygotowania do Sylwestra Marzeń w Ostródzie

Przepowiednie wróżbitów, koncerty oraz filmy to propozycje Polsatu, TVN i TVP na sylwestrową noc. Widzowie będą mogli obejrzeć “American Pie II”, posłuchać Michała Wiśniewskiego, Piersi i Zenka Martyniuka. Przyszłość przepowie Wróżbita Maciej, a aktorzy z “Brzyduli” oraz uczestnicy “Hotelu Paradise” podsumują rok.

reklama

“Sylwestrowa moc przebojów” to propozycja Polsatu na sylwestrowy wieczór. Największa domówka w kraju – jak określili to organizatorzy – rozpocznie się o godz. 20. W studio na żywo zagrają między innymi Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos. Muzykom towarzyszyć będzie Tomasz Barański i jego taneczna grupa NEXT.

Występy muzyków to część imprezy, oprócz nich pojawi się Wróżbita Maciej, który przedstawi horoskop na nadchodzący rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy, Rafał Maserak nauczy widzów, jak tańczyć w domu. Wydarzenie poprowadzą dwie pary – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

reklama

Telewizja Polska zorganizowała “Sylwestra Marzeń z Dwójką”, tym razem w Ostródzie. “Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpi plejada gwiazd m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli” – poinformowała TVP. “Sylwester Marzeń z Dwójką” rozpocznie się o godz. 19.55 w TVP2.

Trwają próby i ostatnie przygotowania do Sylwestra Marzeń w Ostródzie. Będziecie oglądać? 😉

Posted by Ostróda News on Thursday, December 31, 2020

Transparent zawisł na kładce nad torami.#tvp #sylwestermarzen #sylwesterztvp

Posted by Ostróda News on Thursday, December 31, 2020

O północy widzowie będą mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni i wznieść noworoczny toast z artystami występującymi podczas “Sylwestra Marzeń”. Imprezę poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

#SylwesterMarzeń z TVP2 🌟 Startujemy o 19:55 🎆 Poznajcie GWIAZDY największej imprezy w Polsce 🤩⭐ CLEO⭐ 𝗭𝗲𝗻𝗲𝗸 𝗠𝗮𝗿𝘁𝘆𝗻𝗶𝘂𝗸…

Posted by TVP2 on Friday, December 18, 2020

TVN w noc sylwestrową wyemituje filmy “Nigdy w życiu”, “Pieniądze to nie wszystko”, “American Pie II” i “Świadek koronny”. Na kanale TVN7 o 22.10 aktorzy z seriali “Brzydula”, “Zakochani po uszy”, “19” oraz uczestnicy “Hotelu Paradise” podsumują mijający rok. Jak podali organizatorzy, celebryci “powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom Siódemki. Nie zabraknie także wróżb na nadchodzący rok od Wróża Macieja”

reklama

Tradycją stało się już witanie Nowego Roku w telewizji z Marylą Rodowicz. We wtorek ogłosiła ona jednak, że w tym roku tradycji nie stanie się zadość. “Zdecydowałam, że robię sama swojego sylwestra jutro, 30 grudnia, bo to mój Narodowy Obowiązek na insta i facebooku live o 20. 2020 nie był dobry, wiec przywitamy 2021 dzień wcześniej, a co” – napisała na Facebooku.

“Ponieważ co roku witam Nowy Rok i żegnam stary rok w koncertach telewizyjnych, w tym roku mnie nie ma w żadnej telewizji, dlatego zapraszam na mojego prywatnego sylwestra. To będzie sylwester Maryli, dzień wcześniej, czyli 30 o godz. 20 na Instagramie i na Facebooku. Będę ja i ja i mój gitarzysta Marcin. Zapraszam” – ogłosiła w filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Syc
31 grudnia 2020 19:43

Marzeń pisiorów chyba.

Polecane