fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

15-latek za kierownicą uszkodził budynek

reklama

Strażnicy miejscy zatrzymali nieletniego, który kierował samochodem osobowym. 15-latek był pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nastolatek najprawdopodobniej uszkodził inny samochód oraz elewację budynku. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wczorajszego zdarzenia. Strażnicy miejscy podczas patrolowania Ełku zauważyli w jednym z podwórek zatrzymujący się samochód, za którego kierownicą siedział młody chłopak. Był od niego wyczuwalny silny zapach alkoholu. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy w obecności matki 15-latka zbadali go na zawartość alkoholu.

Okazało się, że nastolatek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że chłopak w trakcie jazdy uszkodził zaparkowany samochód oraz elewację budynku mieszkalnego. Jego pojazd też miał uszkodzenia. 15-latek wziął ten samochód z garażu bez wiedzy i zgody rodziców.

reklama

Sprawa nastolatka trafi do sądu rodzinnego i nieletnich. Policjanci wyjaśniają także, skąd nieletni miał alkohol.

Źródło: KPP w Ełku

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: