fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 9 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Świąteczny konflikt o pierogi zakończył się interwencją policji

Wiadomości Świąteczny konflikt o pierogi zakończył się interwencją policji

Wezwał do niej funkcjonariuszy, bo nie chciała użyczyć mu wałka do robienia pierogów. Druga interwencja, skierowała policjantów do pijanego mężczyzny, który twierdził, że jego żona odjechała z innym, nietrzeźwym mężczyzną.


W dzień wigilijny do nieporozumienia doszło między parą mieszkającą na terenie Szczytna. Para przystąpiła do przygotowania uroczystej wieczerzy, jednak przygotowania te stały się źródłem konfliktu, gdyż kobieta nie chciała użyczyć należącego do niej wałka dla swojego partnera, który chciał wykonać pierogi. Para w obecności policjantów doszła do porozumienia, jednak za wywołanie niepotrzebnej czynności mundurowych na 60-letniego zgłaszającego policjanci nałożyli mandat karny. Mężczyzna skorzystał z prawa odmowy jego przyjęcia i teraz za swoje niewłaściwe zaangażowanie służb będzie tłumaczył się w sądzie.

Kolejna tego typu interwencja miała miejsce również w świątecznej aurze, która jednak nie wpłynęła pozytywnie na 40-letniego mieszkańca gminy Pasym. Policjanci przybyli na miejsce zgłoszonej interwencji ustalili, że mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu złośliwie wywołał niepotrzebne podjęcie przez nich czynności. Poinformował ich, że jego była żona nietrzeźwa przyjechała odebrać ich wspólne dziecko i odjechała również z nietrzeźwym kierowcą. Na miejscu nie potwierdzono zgłoszenia, a zgłaszający został ukarany mandatem karnym.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x