fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Opóźnienia z budżetem miasta. Ratusz tłumaczy skąd się biorą

Koronawirus Opóźnienia z budżetem miasta. Ratusz tłumaczy skąd się biorą

Olsztyn, tak jak pozostałe samorządy, powinien do 15 listopada przedstawić plan budżetu miasta na przyszły rok. To się jednak nie stało.

Urzędowi Miasta nie udało się przedstawić planu budżetu na rok 2021 w terminie. Przyczyną ma być pandemia, która utrudnia sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Opóźnienie ma być niewielkie, prawdopodobnie jeszcze listopadzie plan budżetu miasta trafi do rąk radnych, którzy nie wykazują specjalnej niecierpliwości w tym temacie i zdaje się, że rozumieją skąd to opóźnienie wynika.

Czas na uchwalenie przyszłorocznych budżetów miast ma zostać wydłużony. Do tej pory terminem wiążącym był styczeń, według nowych zmian ostateczną datą ma być marzec.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x