-0 C
Olsztyn
niedziela, 29 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Informatyka nie tylko dla mężczyzn. Spotkanie z Karotkami

OlsztynInformatyka nie tylko dla mężczyzn. Spotkanie z Karotkami

Pierwsze olsztyńskie spotkanie Geek Girls Carrots odbędzie się już w przyszły wtorek (28.10). Wstęp wolny.

reklama

GGC, czyli Geek Girls Carrots, to społeczność kobiet działających w branży IT i pokrewnych. Tym razem karotki uwzględniły w swoim kalendarzu także stolicę Warmii, aby tam spotkać się z programistkami, graficzkami czy administratorkami – wszystkimi fankami nowych technologii, bo każda znajdzie tam coś dla siebie. Jak tłumaczą same organizatorki: – Są wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Pierwsze olsztyńskie spotkanie Geek Girls Carrots odbędzie się we wtorek (28.10) o godz. 18 w Klubie Amnezja (ul. Żołnierska 16c w podziemiach Izby Lekarskiej), na którym Kamila Sidor (CEO GGC) przedstawi zebranym charakter społeczności i jej misję. Oprócz niej wystąpią również Anna Ciesielska–Kwiatkowska, opowiadając o korzyściach networkingu oraz Monika Krajewska, która przybliży wszystkim podstawy web designu.

reklama

Ogólnopolska działalność GGC obejmuje spotkania w największych miastach polskich (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Trójmieście, Krakowie, Białymstoku, Poznaniu, Bydgoszczy, Rzeszowie, Łodzi, Toruniu, Lublinie, Katowicach, Kielcach) i zagranicznych (takie jak Berlin i Seattle). Karotki organizują również warsztaty z programowania, obsługi WordPressa i różne szkolenia.

JC
 

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne