fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 27 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Miał przy sobie ponad 300 gramów środków odurzających

Wiadomości Miał przy sobie ponad 300 gramów środków odurzających

Mężczyzna miał m.in. marihuanę, mefedron i ektasy. Policjanci zabezpieczyli u niego także specjalnie skonstruowane przyrządy do konsumpcji środków odurzających, kilka tysięcy złotych oraz wagi elektroniczne.

Policjanci z Ełku wykonując działania operacyjne ustalili, że 23-letni ełczanin może posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń. W wynajmowanym przez mężczyznę garażu policjanci znaleźli pojemniki z suszem roślinnym, kryształki i tabletki. W jego mieszkaniu także ujawniono niedozwolone substancje, małe wagi elektroniczne, kilka tysięcy złotych, a także sprzęt do zażywania środków odurzających. Mężczyzna przystosował do tego celu plastikowe butelki po wodzie mineralnej.

Wstępne badania pokazują, że zabezpieczone substancje to m.in. marihuana, ekstasy i mefedron. Łącznie mężczyzna posiadał ponad 300 gramów środków odurzających i 17 tabletek. Wszystkie zostaną jeszcze poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym. 23-latek twierdził, że narkotyki ma na własne potrzebne. Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tej sprawy.

Mężczyźnie grozi kara za posiadanie środków odurzających oraz posiadanie i przystosowanie przyrządów służących do ich zażywania.

Za posiadanie środków odurzających prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za przystosowanie naczyń i przyrządów do nielegalnej konsumpcji narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKPP Ełk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: