fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Miał przy sobie ponad 300 gramów środków odurzających

Wiadomości Miał przy sobie ponad 300 gramów środków odurzających

Mężczyzna miał m.in. marihuanę, mefedron i ektasy. Policjanci zabezpieczyli u niego także specjalnie skonstruowane przyrządy do konsumpcji środków odurzających, kilka tysięcy złotych oraz wagi elektroniczne.

Policjanci z Ełku wykonując działania operacyjne ustalili, że 23-letni ełczanin może posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń. W wynajmowanym przez mężczyznę garażu policjanci znaleźli pojemniki z suszem roślinnym, kryształki i tabletki. W jego mieszkaniu także ujawniono niedozwolone substancje, małe wagi elektroniczne, kilka tysięcy złotych, a także sprzęt do zażywania środków odurzających. Mężczyzna przystosował do tego celu plastikowe butelki po wodzie mineralnej.

Wstępne badania pokazują, że zabezpieczone substancje to m.in. marihuana, ekstasy i mefedron. Łącznie mężczyzna posiadał ponad 300 gramów środków odurzających i 17 tabletek. Wszystkie zostaną jeszcze poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym. 23-latek twierdził, że narkotyki ma na własne potrzebne. Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tej sprawy.

Mężczyźnie grozi kara za posiadanie środków odurzających oraz posiadanie i przystosowanie przyrządów służących do ich zażywania.

Za posiadanie środków odurzających prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3, natomiast za przystosowanie naczyń i przyrządów do nielegalnej konsumpcji narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKPP Ełk
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x