fbpx
-4 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Uniwersytet szuka wykonawcy nowego budynku w Kortowie

reklama

Planowana inwestycja będzie siedzibą dla dwóch uczelnianych wydziałów i powstanie na miejscu tzw. inkubatora w pobliżu Centrum Konferencyjnego.

Ogłoszony przetarg dotyczy wykonania robót budowlanych przy ul. Warszawskiej 98 w Olsztynie – to właśnie tam za kilka lat będzie stał budynek Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko–Mazurskiego.

reklama

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach, a prace mają być prowadzone na czynnym budynku, dlatego też zamawiający zastrzega, że roboty o znacznym natężeniu hałasu, zapyleniu lub uciążliwe będą prowadzone po godzinach pracy, w dni robocze lub w dni wolne od pracy. Wykonawca będzie również musiał zapewnić normalne funkcjonowanie pracownikom w sąsiadujących z budową obiektach uczelni.

Zakończenie I etapu wraz z warunkowym pozwoleniem na użytkowanie ma nastąpić do 31.03.2017 r., a całego zamówienia – od daty zawarcia umowy do 30.03.2018 r.

Czytaj też:  Zadyma w Kortowie. Trzech biło jednego

Przy rozpatrywaniu ofert pod uwagę będzie brana przede wszystkim cena (aż 94 proc.) oraz oferowany okres gwarancji (6 proc.). Uczelnia czeka na oferty do 10.02.2016 r. do godz. 10.30.

Jak będzie wyglądać wspólna siedziba WPiA i WNS-u? Zobaczcie wizualizacje TUTAJ.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama