2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024

Nie zwlekaj z wyprawą na wyprzedaże w Galerii Warmińskiej w Olsztynie

Czas zimowych wyprzedaży rozpoczęty! Zapraszamy Państwa do odwiedzenia sklepów w Galerii Warmińskiej już teraz, bo mamy bogaty asortyment i wysokie upusty!

Z zakupami na zimowych wyprzedażach nie ma co zwlekać – warto wybrać się na nie już teraz, póki asortyment jest bogaty i można do woli wybierać w fasonach, kolorach i rozmiarach. Wiele butików w Galerii Warmińskiej już teraz oferuje 50 proc. rabaty na pełnowartościowy towar, są to m.in. salon z ubraniami dla dzieci Coccodrillo, butik z odzieżą damską Paryżanka, z takim samym rabatem kupimy buty i torby z zimowej kolekcji w Gino Rossi, buty połowę tańsze oferuje też popularny i lubiany wśród klientów sklep CCC oraz Wojas. Połowę taniej można kupić zawsze modne jeansy w Levis.

“Firmowe sklepy z odzieżą męską powinni odwiedzić np. szykujący się do studniówek, bo rabaty na garnitury i koszule maja Bytom i Vistula” – podpowiada dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
Niektóre butiki, np. Regatta, wprowadziły już na wybrane towary rabat w wysokości 65 proc.
Zimowe rabaty wprowadziły także sklepy z biżuterią, np. Kruk, czy Jubirex, Julita oferuje teraz tańsze pierścionki zaręczynowe. Oszczędni mogą już teraz kupić walentynkowe prezenty np. markowa bieliznę.

“Warto też pamiętać o tym, że promocje i rabaty są w salonach optycznych i wybranych restauracjach. Teraz w Galerii Warmińskiej można załatwić taniej naprawdę wiele sprawunków” – zaprasza Michał Tur.