fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W obawie przed swoimi rodzicami ukrył narkotyki w garażu kolegi

Wiadomości W obawie przed swoimi rodzicami ukrył narkotyki w garażu kolegi

Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Tym razem funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 500 gramów marihuany, które schował w garażu kolegi.

Kryminalni z Pisza pojechali do jednej z miejscowości na terenie gminy Pisz, aby zatrzymać poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna ten od ponad dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec piskiej gminy wrócił właśnie do domu.

Od dwóch lat był poszukiwany listem gończy
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Policjanci zauważyli poszukiwanego 24-latka przed garażem sąsiada. Obaj są dobrze znani funkcjonariuszom. Kryminalni przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do znajomego. W jego garażu między kanapami funkcjonariusze znaleźli 5 słoików z suszem roślinnym, które zabezpieczyli. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana w ilości blisko 500 gramów.

Kryminalni ustalili, że zabezpieczone narkotyki należą do 24-latka, który w obawie przed swoimi rodzicami ukrył je w garażu kolegi. Jeśli dalsze badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana, wówczas mieszkaniec piskiej gminy usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Od dwóch lat był poszukiwany listem gończy
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Tymczasem 24-latek poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Ma bowiem na swoim koncie inne przestępstwa narkotykowe w tym wytwarzanie znacznej ilości narkotyków.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKPP Pisz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: