fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

W obawie przed swoimi rodzicami ukrył narkotyki w garażu kolegi

Wiadomości W obawie przed swoimi rodzicami ukrył narkotyki w garażu kolegi

Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Tym razem funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 500 gramów marihuany, które schował w garażu kolegi.

Kryminalni z Pisza pojechali do jednej z miejscowości na terenie gminy Pisz, aby zatrzymać poszukiwanego 24-latka. Mężczyzna ten od ponad dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania. Był poszukiwany listem gończym za przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec piskiej gminy wrócił właśnie do domu.

Od dwóch lat był poszukiwany listem gończy
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Policjanci zauważyli poszukiwanego 24-latka przed garażem sąsiada. Obaj są dobrze znani funkcjonariuszom. Kryminalni przeszukali pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze należące do znajomego. W jego garażu między kanapami funkcjonariusze znaleźli 5 słoików z suszem roślinnym, które zabezpieczyli. Wstępne badanie testerem wykazało, że jest to marihuana w ilości blisko 500 gramów.

Kryminalni ustalili, że zabezpieczone narkotyki należą do 24-latka, który w obawie przed swoimi rodzicami ukrył je w garażu kolegi. Jeśli dalsze badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana, wówczas mieszkaniec piskiej gminy usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Od dwóch lat był poszukiwany listem gończy
Autor zdjęcia: KPP Pisz

Tymczasem 24-latek poszukiwany listem gończym trafił do aresztu. Ma bowiem na swoim koncie inne przestępstwa narkotykowe w tym wytwarzanie znacznej ilości narkotyków.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKPP Pisz

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x