fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Sytuacja była dramatyczna. Po uderzeniu był nieprzytomny i uwięziony w aucie

Wiadomości Sytuacja była dramatyczna. Po uderzeniu był nieprzytomny i uwięziony w aucie

Kierujący Toyotą Rav 4 na prostym odcinku drogi, najechał na drzewo. W wyniku silnego uderzenia, stracił przytomność a uszkodzenie pojazdu uniemożliwiało ewakuacje mężczyzny.

Informacja o wypadku w miejscowości Lubomino, wpłynęła do dyżurnego stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim 23 września br. po godzinie 17:00. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponował miejscową jednostkę OSP oraz dwa zastępy z lidzbarskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Sytuacja była dramatyczna. Po uderzeniu był nieprzytomny i uwięziony w aucie
Autor zdjęcia: KPP SP Lidzbark Warmiński

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu, potwierdzono informacje o czołowym uderzeniu w przydrożne drzewo. Wewnątrz znajdował się nieprzytomny kierowca z zachowanymi czynnościami życiowymi. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu źródeł zasilania w pojeździe, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, ustabilizowaniu pojazdu, wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu sprzętu hydraulicznego, pomocy w transporcie mężczyzny do karetki. Ostatecznie kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Centrum Urazowego w Olsztynie.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x