fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Skradziono łódź. Za pomoc w odzyskaniu jest nagroda 50 tys. zł

reklama

Potrzebujemy Waszej pomocy. Za informacje, które pozwolą ją odzyskać – nagroda w wysokości 50 tys. zł – czytamy w ogłoszeniu.

Łódź motorowa cumowała w Starych Sadach przy jeziorze Tałty i została skradziona dzisiaj w nocy (z 21 na 22 września) z prywatnego pomostu. Model łodzi: Yamaha 242 Limited S.

Łódź może oczywiście być schowana pod plandeką, jakby coś wzbudzało Waszą ciekawość, sprawdzajcie i dzwońcie. UDOSTĘPNIAJCIE, ROZGLĄDAJCIE SIĘ, może łódź jest jeszcze na Mazurach – kontakt z właścicielem tel. 504 058 959 (zapewniania dyskrecja).
Łódź oprócz sporej wartości ma olbrzymią wartość sentymentalną – wiemy po innych akcjach, że jesteście czujni i możecie pomóc!!! DROGI ZŁODZIEJU, może to czytasz, porzuć łódź na jakimś parkingu i zgłoś się po nagrodę – może sama nagroda Ci wystarczy – dodaje właściciel łodzi.

reklama

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: