fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pracownik dużej firmy zarażony koronawirusem?

Koronawirus Pracownik dużej firmy zarażony koronawirusem?

Jeden z pracowników firmy Wenglorz miał zostać zarażony wirusem CO-VID 19.

Był gościem wesela, organizowanego w powiecie bartoszyckim, gdzie doszło do zarażenia co najmniej 6 osób. Potwierdzono, że łącznie 18 osób trafiło na kwarantanne. Są to ludzie, którzy mieli kontakt z pracownikiem Wenglorza (pracownicy i ich rodziny). Sprawę bada powiatowa inspekcja sanitarna. Informację podała Gazeta Olsztyńska.

AKTUALIZACJA

Wszelkie procedury zalecone przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lidzbarku Warmińskim zostały wykonane. W szczególności wykonano testy w kierunku Covid-19 wśród pracowników zakładu Produkcja Wenglorz w Lidzbarku Warmińskim, które wykazały ujemne wyniki. Na dzień dzisiejszy wszyscy pracownicy wrócili do pracy w zakładzie – czytamy w przesłanym do naszej redakcji komunikacie.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

4 KOMENTARZE

 1. Zaprzestać tych badań! Wróci normalność, a ludzie i tak umierają,co lepsze teraz nawet mniej, bo sie myją. Przyjdzie jesień odżyje grypa i co? Paraliż służby zdrowia? Koronawirusy żyją od lat z nami i dopiero teraz groźne? Kabarety. Wirusa opryszczki prawie każdy ma i jak umrze to mu wpisują, że zmarł z powodu tego wirusa? Covida natomiast umieszczają wszędzie celem totalnego zamordyzmu.

 2. Ludzie włączcie myślenie. Wirus nie jest w odwrocie, nie pokonaliśmy go ( jak to mówił p. Morawiecki przed wyborami. )
  Teraz to tylko będzie gorzej. Nie wiem czy nasza służba zdrowia sobie poradzi.
  Musimy sami zadbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie

  • Włączyłem myślenie i nie s.am w gacie. Grypę, gdyby dopisywać do zgonów z byle powodu u dziadków, uznano by za koniec świata.

 3. Bo kto z ludzi myślacych bawi się w dobie koronawirusa na weselu ?
  Ludzie , to coś miedzy uszami , schowane w czaszce służy do myślenia.
  To że Morawiecki zezwolił , nie zwalnia od myślenia. Glupie rozporzadzenia rządu doprowadzily do tego , ze mamy jeden z najwyższych wspolczynnikow zkazonych na 1mln ludzi w Europie. Przewyższaja nas tylko Hiszpanie.
  Pewiwn prosty czlowiek tan to skwitował : vo jakby Morawiecki pizwolił skakac na główkę do pustego basenu , skoczyłbyś ? Ludzie myślcie.

  8
  3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: