fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Groźny wypadek na trasie Olsztyn-Szczytno. Utrudnienia w ruchu

Wiadomości Groźny wypadek na trasie Olsztyn-Szczytno. Utrudnienia w ruchu

69-letni kierowca uderzył w jadące z naprzeciwka auto. Trafił do szpitala.

Na trasie Olsztyn-Szczytno doszło do groźnego wypadku chwilę przed godziną 14. Andrzej Jurkun, oficer prasowy z KMP w Olsztynie tak zrelacjonował przebieg zdarzenia:

„69-letni mężczyzna kierujący Hyundaiem stracił panowanie nad autem, wjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącą z naprzeciwka osobową Hondą, a następnie Volkswagenem”

Do szpitala trafił wyłącznie sprawca wypadku. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, na drodze trwają utrudnienia, ruch drogowy odbywa się w tym miejscu wahadłowo.

W działaniach udział wzięły: OSP Nowa Wieś – 1 zastęp, OSP Purda – 1 zastęp, OSP Pasym – 1 zastęp, JRG1 Olsztyn – 2 zastępy, JRG Szczytno – 2 zastępy, 3 zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x