9 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Odnaleziono ciało kobiety w rzece, trwa śledztwo

WiadomościOdnaleziono ciało kobiety w rzece, trwa śledztwo

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczynę śmierci 72-latki, której ciało odnaleziono w rzece.

reklama

We wtorek (14.07) po godz. 11:00 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony, że w rzece Pasłęce dryfuje najprawdopodobniej ciało kobiety. Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole, strażaków oraz karetkę pogotowia. Po chwili mundurowi wydobyli 72-latkę na brzeg. Niestety pomimo udzielonej pomocy nie udało się uratować mieszkanki Braniewa.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki. Teraz funkcjonariusze będą szczegółowo wyjaśniać wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

reklama

Sprzyjająca pogoda, wysokie temperatury i słońce sprawiają, że właśnie nad wodą wypoczywamy najchętniej. Jednak jezioro, rzeka to nie tylko relaks i odpoczynek, ale także mnóstwo zagrożeń. To przede wszystkim tutaj liczy się pilna uwaga i przezorność wypoczywających. Przecenienie własnych umiejętności podczas kąpieli i niedostateczna opieka nad dziećmi mogą być tragiczne w skutkach. Przy okazji letnich wycieczek i aktywnego wypoczynku – o tragedię nietrudno.

Policjanci wciąż przypominają, że woda to żywioł, który nie wybacza błędów. Nigdy nie zapominajmy, że to my sami w pierwszej kolejności odpowiedzialni jesteśmy za swoje bezpieczeństwo.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia