fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 24 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Artykuł sponsorowany Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz...

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym pomysłem będą kadry, stworzone za pomocą drona. Mamy od tego specjalistów – Studio Dron Olsztyn.

Olsztyńskie „Studio Dron” to prawdziwi fachowcy, a przy tym, pasjonaci fotografii. Do tworzenia swoich materiałów używają dronów, które są przyszłością świata fotografii i filmu. Za ich pomocą, filmy czy zdjęcia, stworzone przy użyciu standardowego sprzętu, wypadają po prostu mniej atrakcyjnie. „Studio Dron Olsztyn” oferuje szeroki wachlarz możliwości w wykorzystaniu swojego sprzętu:

Fotografia i filmowanie z drona

Począwszy od filmowania lub fotografowania imprez okolicznościowych albo wydarzeń kulturalnych (poniżej przykłady pokazu pirotechnicznego po meczu Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie oraz Sylwestera 2019/2020)

https://www.facebook.com/StudioDron/videos/397919437745064

https://www.facebook.com/StudioDron/photos/a.1822438868060905/2030685513902905/?type=3&theater

Filmy i zdjęcia działek na sprzedaż

Studio Dron” jest idealnym wyborem do pomocy w stworzeniu atrakcyjnej wizualnie reklamy dla obiektów i nowo otwartych lokali, które chcą przyciągnąć uwagę klientów. Jeżeli uważasz, że to może nie wystarczyć i chciałbyś bardziej cyfrowej wersji swojej reklamy, bez problemu zostanie wykonana dla Ciebie tematyczna animacja, która unowocześni klasyczne wideo czy fotografie. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą sprzedać działkę, grunt czy teren budowlany.

https://www.facebook.com/StudioDron/videos/713339016104160

Budynki w 3D 

Dla najbardziej wymagających klientów, „Studio Dron” oferuje możliwość przygotowania całej wizualizacji 3D (chodzi o wirtualne odtworzenie danego budynku/terenu), by klient mógł się z nim dokładnie zapoznać. Jest to rzadko wykorzystywana metoda w Polsce, która w USA jest absolutną podstawą przy sprzedaży obiektów. Za przykład może posłużyć to odwzorowanie budynku Hali Uranii:

https://www.facebook.com/StudioDron/photos/pcb.2247884735516314/2247884412183013/

https://www.facebook.com/StudioDron/photos/pcb.2247884735516314/2247884482183006/

Przy nałożeniu animacji na taką wizualizację, którą wykona dla Ciebie „Studio Dron” Twoja oferta „rozłoży na łopatki” konkurentów.

Pomiary z powietrza

By podkreślić rangę usług, świadczonych przez „Studio Dron”, dokonują oni również nowoczesnych pomiarów hałd kruszyw, surowców i mas ziemnych. Za pomocą dronów, przewyższają oni swoimi metodami tradycyjne tego typu pomiary. Korzystając z ich usług zyskujesz przede wszystkim przewagę: czasu, bezpieczeństwa i dokładności pomiaru. Oszczędzasz zarówno pieniądze, czas i nerwy, korzystając z najnowszych technologii oferowanych przez „Studio Dron”.

Ortofotomapy

Dla osób, firm i instytucji, które potrzebują oszacowania dużego obszaru np: lasu, miasta czy terenu, „Studio Dron” oferuje zdjęcia Ortofotomap. Najprościej mówiąc, jest to przekształcenie zdjęć lotniczych do postaci kartometrycznej. Może się nam to przydać przy:
1. Planowaniu przestrzennym
2. Wizualizacji terenów i promocji
3. Monitoringu terenów, analizy środowiskowej
4. Dokumentacji klęsk żywiołowych
5. Projektowaniu prac budowlanych
6. Prezentacji działek inwestycyjnych
7. Dokumentacji zniszczonych upraw do odszkodowań
8. Projektowaniu infrastruktury
9. Określaniu stanu drzewostanów

Przykładowa ortofotomapa wykonana przez „Studio Dron”:

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Panoramy 360 stopni

Ostatnią z szerokiego wachlarzu oferowanych usług są panoramy 360 stopni. Za ich pomocą można zaprezentować w nieszablonowy sposób interesującą okolicę, uchwycić pełen krajobraz czy przedstawić całość inwestycji. Jest to wysoce imersyjny rodzaj fotografii, który pozwala osobie oglądającej materiał, poczuć się jakby była na miejscu.

https://www.facebook.com/StudioDron/photos/a.1822438868060905/1822442131393912

„Studio Dron” to prawdziwy powiew świeżości w olsztyńskim biznesie promocyjnym i fotograficznym. Więcej o nich, można dowiedzieć na wchodząc na ich stronę na Facebooku:

lub kontaktując się za pomocą maila:
[email protected]

telefonicznie:
+48 516 530 928

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x