fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Artykuł sponsorowany Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz...

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym pomysłem będą kadry, stworzone za pomocą drona. Mamy od tego specjalistów – Studio Dron Olsztyn.

Olsztyńskie „Studio Dron” to prawdziwi fachowcy, a przy tym, pasjonaci fotografii. Do tworzenia swoich materiałów używają dronów, które są przyszłością świata fotografii i filmu. Za ich pomocą, filmy czy zdjęcia, stworzone przy użyciu standardowego sprzętu, wypadają po prostu mniej atrakcyjnie. „Studio Dron Olsztyn” oferuje szeroki wachlarz możliwości w wykorzystaniu swojego sprzętu:

Fotografia i filmowanie z drona

Począwszy od filmowania lub fotografowania imprez okolicznościowych albo wydarzeń kulturalnych (poniżej przykłady pokazu pirotechnicznego po meczu Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie oraz Sylwestera 2019/2020)

Pokaz pirotechniczny po meczu Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie

W swoim pierwszym domowym spotkaniu Stomil Olsztyn pokonał GKS Jastrzębie 2-1 👏👏👏👍Zaraz po ostatnim gwizdku sędziego świetny pokaz swoich możliwości pirotecznicznych dał @Jurand Promotion 🎆🎇Link YT: https://youtu.be/lanXam7rTIs

Publiée par Studio Dron sur Dimanche 11 août 2019

Olsztyn nocą …Miasto Olsztyn

Publiée par Studio Dron sur Mardi 14 mai 2019

Filmy i zdjęcia działek na sprzedaż

Studio Dron” jest idealnym wyborem do pomocy w stworzeniu atrakcyjnej wizualnie reklamy dla obiektów i nowo otwartych lokali, które chcą przyciągnąć uwagę klientów. Jeżeli uważasz, że to może nie wystarczyć i chciałbyś bardziej cyfrowej wersji swojej reklamy, bez problemu zostanie wykonana dla Ciebie tematyczna animacja, która unowocześni klasyczne wideo czy fotografie. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą sprzedać działkę, grunt czy teren budowlany.

ANIMACJA W FILMIE

➡️ Animacja #działki ⬅️🎥🎞📹Dzięki takiemu zabiegowi twoja nieruchomość staje się bardziej atrakcyjna dla potencjalnego kupca 💸💵Przy pomocy animacji możemy zaprezentować wszystkie pozytywne aspekty danej działki tj. odległości, wymiary, kształt, sąsiednie działki oraz wiele innych czynników mogących mieć wpływ na zakup danej nieruchomości.👉 Tworzymy również inne tematyczne animacje, tj. prezentacje biur/hoteli/magazynów, opisy budynków/dróg/miejsc i wiele wiele więcej. 🤝📞📲 Po więcej szczegółów zapraszamy telefonicznie lub w wiadomości prywatnej 🆗✅

Publiée par Studio Dron sur Mercredi 6 mai 2020

Budynki w 3D 

Dla najbardziej wymagających klientów, „Studio Dron” oferuje możliwość przygotowania całej wizualizacji 3D (chodzi o wirtualne odtworzenie danego budynku/terenu), by klient mógł się z nim dokładnie zapoznać. Jest to rzadko wykorzystywana metoda w Polsce, która w USA jest absolutną podstawą przy sprzedaży obiektów. Za przykład może posłużyć to odwzorowanie budynku Hali Uranii:

Publiée par Studio Dron sur Mercredi 11 mars 2020

Publiée par Studio Dron sur Mercredi 11 mars 2020

Przy nałożeniu animacji na taką wizualizację, którą wykona dla Ciebie „Studio Dron” Twoja oferta „rozłoży na łopatki” konkurentów.

Pomiary z powietrza

By podkreślić rangę usług, świadczonych przez „Studio Dron”, dokonują oni również nowoczesnych pomiarów hałd kruszyw, surowców i mas ziemnych. Za pomocą dronów, przewyższają oni swoimi metodami tradycyjne tego typu pomiary. Korzystając z ich usług zyskujesz przede wszystkim przewagę: czasu, bezpieczeństwa i dokładności pomiaru. Oszczędzasz zarówno pieniądze, czas i nerwy, korzystając z najnowszych technologii oferowanych przez „Studio Dron”.

Ortofotomapy

Dla osób, firm i instytucji, które potrzebują oszacowania dużego obszaru np: lasu, miasta czy terenu, „Studio Dron” oferuje zdjęcia Ortofotomap. Najprościej mówiąc, jest to przekształcenie zdjęć lotniczych do postaci kartometrycznej. Może się nam to przydać przy:
1. Planowaniu przestrzennym
2. Wizualizacji terenów i promocji
3. Monitoringu terenów, analizy środowiskowej
4. Dokumentacji klęsk żywiołowych
5. Projektowaniu prac budowlanych
6. Prezentacji działek inwestycyjnych
7. Dokumentacji zniszczonych upraw do odszkodowań
8. Projektowaniu infrastruktury
9. Określaniu stanu drzewostanów

Przykładowa ortofotomapa wykonana przez „Studio Dron”:

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Panoramy 360 stopni

Ostatnią z szerokiego wachlarzu oferowanych usług są panoramy 360 stopni. Za ich pomocą można zaprezentować w nieszablonowy sposób interesującą okolicę, uchwycić pełen krajobraz czy przedstawić całość inwestycji. Jest to wysoce imersyjny rodzaj fotografii, który pozwala osobie oglądającej materiał, poczuć się jakby była na miejscu.

Dla jednego z naszych stałych klientów tworzymy między innymi panoramy 360st. Może to być ciekawa opcja dla biznesu…

Publiée par Studio Dron sur Vendredi 25 mai 2018

„Studio Dron” to prawdziwy powiew świeżości w olsztyńskim biznesie promocyjnym i fotograficznym. Więcej o nich, można dowiedzieć na wchodząc na ich stronę na Facebooku:

lub kontaktując się za pomocą maila:
[email protected]

telefonicznie:
+48 516 530 928

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: