27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzysta zabrany karetką do szpitala po tym jak potrącił pieszego

OlsztynWypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzysta zabrany karetką do szpitala po tym jak...

W zeszłym tygodniu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osoby pieszej i rowerzysty. Wypadek miał miejsce na drodze dla pieszych i rowerów przyległej do Al. Armii Krajowej w Olsztynie. 

reklama

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, sprawcą zdarzenia był 79-letni rowerzysta, który jadąc w kierunku ul. Schumana podczas manewru wyprzedzania osoby pieszej nie zachował bezpiecznej odległości od pieszej, stracił równowagę i ostatecznie się przewrócił.
– Na miejsce skierowany został zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 79-latka do olsztyńskiego szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni w związku z czym zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek drogowy. Kobiecie, o którą zahaczył rowerzysta nic się nie stało. 79-latek za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został pouczony. – poinformował nas podkom. Rafał Prokopczyk z zespołu prasowego Komendy miejskiej w Olsztynie.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

reklama

Wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzysta zabrany karetką do szpitala po tym jak potrącił pieszego Wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzysta zabrany karetką do szpitala po tym jak potrącił pieszego Wypadek na ścieżce rowerowej. Rowerzysta zabrany karetką do szpitala po tym jak potrącił pieszego

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia