fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Znów niszczyli ozdoby ze starówki

Olsztyńskie służby po raz kolejny musiały podejmować interwencję w związku z dewastowaniem bożonarodzeniowych dekoracji.

W nocy z czwartku na piątek operatorzy monitoringu zauważyli na ul. Staromiejskiej pięciu mężczyzn wyrywających ozdoby świąteczne. – Ponadto jeden z nich oddawał potrzebę fizjologiczną na pobliską latarnię, a kolejny połamał i wyrzucił ozdobne gałązki – informuje Straż Miejska z Olsztyna.

Na miejsce został wysłany patrol. Mężczyzn ukarano mandatami karnymi, a w stosunku do jednego z nich zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Świąteczne ozdoby, przede wszystkim te, którymi udekorowano stare miasto w Olsztynie, niemal od stały się celem chuligańskich wybryków. Grupa mężczyzn niszczących dekoracje to nie jedyne osoby, które zostały przyłapane na gorącym uczynku przez miejski monitoring  – więcej czytaj TUTAJ.

12 KOMENTARZE

  1. To raczej idiotyczna potrzeba popisywania się i robienia z siebie „kozaka”. „Patrz, jestem taki zaje.sty i zwariowany, że rozwalę te ozdoby”. Buractwo i kretynizm wszechobecny -.-

  2. A może za niskie są kary pieniężne, dla takich łobuzów. Jakby poniósł pełne koszty/ łącznie z montażem i pracą ludzką/ za uszkodzenia + nawiązka jako rekompensata szkody – może by otrzeźwiło trochę te zamulone rozumy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...