fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

15-latka z Olsztyna zaginęła wraz z miesięczną córeczką

Sukcesem zakończyły się trwające ponad dobę poszukiwania 15-latki z Olsztyna oraz jej miesięcznej córeczki. Zaginięcie zgłosiła zmartwiona matka dziewczyny, po tym jak jej córka wraz z wnuczką nie wróciły do domu. Poszukiwania prowadzili olsztyńscy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu KMP w Olsztynie wspierani przez funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem cyberprzestępczości z KGP oraz z KWP w Olsztynie.

Olsztyńscy policjanci w dniu 22.04.2020r. przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 15-letniej dziewczyny oraz jej miesięcznego dziecka. Mundurowych o zaginięciu poinformowała zaniepokojona matka 15-latki po tym jak jej córka wraz z wnuczką nie wróciły do domu. Sprawą natychmiast zajęli się olsztyńscy poszukiwacze. W ustaleniu miejsca pobytu 15-latki oraz jej córki pomogli funkcjonariusze z KGP oraz KWP, którzy już po kilkunastu godzinach na podstawie zgromadzonych informacji oraz po dokładnej analizie zebranego materiału ustalili miejsce, gdzie może przebywać zaginiona 15-latka oraz jej miesięczna córka. Wszystkie tropy prowadziły do jednego z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Policyjne ustalenia potwierdziły się. Pracujący przy tej sprawie policyjni poszukiwacze weszli do wytypowanego wcześniej mieszkania, w którym przebywała 15-latka wraz z dzieckiem. Okazało się, że nastolatka nie mówiąc nic nikomu postanowiła pojechać do swoich znajomych. Na szczęście zarówno 15-latka jak i jej miesięczna córka nie potrzebowały pomocy medycznej, ich życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Zanim nastolatka oraz jej córka zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie, zostały one przebadane przez lekarza, który nie stwierdził, aby kobieta i jej dziecko wymagały pomocy medycznej.

ŹródłoKMP Olsztyn

1 KOMENTARZ

  1. Szkoda ze nikt nie wpsomnail tu o pracowniku socjalnym, który dzięki determinacji i narażając się na ewentualne zakażenie przyprowadził Panią osobiście i wspierał w składaniu zawiadomienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...