20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

15-latka z Olsztyna zaginęła wraz z miesięczną córeczką

Wiadomości15-latka z Olsztyna zaginęła wraz z miesięczną córeczką

Sukcesem zakończyły się trwające ponad dobę poszukiwania 15-latki z Olsztyna oraz jej miesięcznej córeczki. Zaginięcie zgłosiła zmartwiona matka dziewczyny, po tym jak jej córka wraz z wnuczką nie wróciły do domu. Poszukiwania prowadzili olsztyńscy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu KMP w Olsztynie wspierani przez funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem cyberprzestępczości z KGP oraz z KWP w Olsztynie.

reklama

Olsztyńscy policjanci w dniu 22.04.2020r. przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 15-letniej dziewczyny oraz jej miesięcznego dziecka. Mundurowych o zaginięciu poinformowała zaniepokojona matka 15-latki po tym jak jej córka wraz z wnuczką nie wróciły do domu. Sprawą natychmiast zajęli się olsztyńscy poszukiwacze. W ustaleniu miejsca pobytu 15-latki oraz jej córki pomogli funkcjonariusze z KGP oraz KWP, którzy już po kilkunastu godzinach na podstawie zgromadzonych informacji oraz po dokładnej analizie zebranego materiału ustalili miejsce, gdzie może przebywać zaginiona 15-latka oraz jej miesięczna córka. Wszystkie tropy prowadziły do jednego z mieszkań znajdujących się na terenie gminy Nowe Miasto Lubawskie.

Policyjne ustalenia potwierdziły się. Pracujący przy tej sprawie policyjni poszukiwacze weszli do wytypowanego wcześniej mieszkania, w którym przebywała 15-latka wraz z dzieckiem. Okazało się, że nastolatka nie mówiąc nic nikomu postanowiła pojechać do swoich znajomych. Na szczęście zarówno 15-latka jak i jej miesięczna córka nie potrzebowały pomocy medycznej, ich życiu i zdrowiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

reklama

Zanim nastolatka oraz jej córka zostały przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie, zostały one przebadane przez lekarza, który nie stwierdził, aby kobieta i jej dziecko wymagały pomocy medycznej.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Xxx
27 kwietnia 2020 21:03

Szkoda ze nikt nie wpsomnail tu o pracowniku socjalnym, który dzięki determinacji i narażając się na ewentualne zakażenie przyprowadził Panią osobiście i wspierał w składaniu zawiadomienia.

Polecane
Ogłoszenia