fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Ełk rozdaje mieszkańcom maseczki wielokrotnego użytku

Wiadomości Ełk rozdaje mieszkańcom maseczki wielokrotnego użytku

Miasto Ełk rozda wszystkim mieszkańcom maseczki wielokrotnego użytku – poinformował samorząd tego miasta.

Dystrybucją maseczek zajmują się pracownicy Urzędu Miasta Ełku oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Maseczki są wkładane do skrzynek pocztowych, a ich dystrybucja potrwa kilka dni.

„Maseczki już trafiły do mieszkańców części ulicy Wojska Polskiego oraz prawej strony os. Zatorze” – poinformował na stronie internetowej ełcki ratusz. W czwartek maseczki mają otrzymać m.in. mieszkańcy centrum miasta i Osiedla Tuwima.

Samorząd prosi mieszkańców, by maseczek nie prać w pralce, a po użyciu delikatnie przeprać je wodą z mydłem lub środkiem piorącym i wyprasować w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Wcześniej maseczki dla swoich mieszkańców rozdały w regionie m.in. samorządy Olsztyna i sąsiednich z miastem gmin, czy Kętrzyna.

Od czwartku w przestrzeni publicznej obowiązuje nakaz zakrywana nosa i ust maseczką, szalikiem lub tego typu osłoną.

Więcej:

Dozowniki do mydła – dlaczego warto z nich korzystać?

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x