fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

18 C
Olsztyn
wtorek, 26 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Problemy z darmowymi maseczkami dla Olsztyna. Nie dostaliście? Można złożyć reklamację


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Prawie ćwierć miliona wielorazowych maseczek trafi w najbliższych dniach do mieszkańców Olsztyna i sześciu okolicznych gmin. Skala przedsięwzięcia jest ogromna.

Do tej pory żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej przekazali przedstawicielom spółdzielni mieszkaniowych ok. 52 tys. maseczek. Teraz to spółdzielnie we własnym zakresie dostarczają materiały mieszkańcom. Mundurowi bezpośrednio dotarli też do ok. 50 tys. mieszkańców wspólnot i domów jednorodzinnych.

Dystrybuujemy maseczki do przeszło 160 tysięcy olsztynian. Przy takiej skali nie da się uniknąć nieścisłości. Maseczki dystrybuowane są na podstawie deklaracji śmieciowych. Ratusz opiera się na danych dostarczonych w pierwszej kolejności przez zarządców nieruchomości. Niestety nie wszyscy zarządcy odpowiedzieli na prośbę. W takiej sytuacji opieramy się na danych Wydziału Środowiska, które są bardziej ogólne.

W związku z tym po akcji dystrybucyjnej ratusz zajmie się rozpatrywaniem ewentualnych reklamacji. Ewentualne reklamacje (dokładny adres, liczbę dostarczoną, liczbę jaka powinna zostać dostarczona wg deklaracji wraz z danymi kontaktowymi), można przesyłać na adres [email protected].

Reklamacje telefoniczne, SMS-owe, facebookowe, twitterowe nie będą rozpatrywane.

ŹródłoUM Olsztyn

4 KOMENTARZE

  1. Akcja propagandowa jakoś od wczoraj na Zatorzu nie widziałem tych maseczek i ja jej nie dostałem. jak zawsze duzo szumu i zadnej pomocy.
    Niech Prezydent kupi i rozda maseczki rekawiczki osobom Niepełnosprawnym i ubogim -żadnej pomocy tylko dojenie kasy dla siebie

    1
    2
      • Ale ch* to kogoś obchodzi, że ani jeden ani drugi nie dostał, a trzeci dostał, czego się tu w komentarzach bez sensu udzielacie? Przyjdzie pora dostaniecie, nie, to nie dostaniecie. Było wszystko tłumaczone, a tumany nadal nie ogarniają. I jeszcze tu z jakimiś niepełnosprytnimi wyjeżdża.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Zamieszkaj w Olsztynie

Wszystkich ludzi łączy pragnienie, żeby dobrze im się żyło w miejscu zamieszkania. Stolica województwa warmińsko-mazurskiego znakomicie odpowiada takim wymaganiom. Naukowcy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie wraz...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Konkurs