12 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Problemy z darmowymi maseczkami dla Olsztyna. Nie dostaliście? Można złożyć reklamację

WiadomościProblemy z darmowymi maseczkami dla Olsztyna. Nie dostaliście? Można złożyć reklamację

Prawie ćwierć miliona wielorazowych maseczek trafi w najbliższych dniach do mieszkańców Olsztyna i sześciu okolicznych gmin. Skala przedsięwzięcia jest ogromna.

reklama

Do tej pory żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej przekazali przedstawicielom spółdzielni mieszkaniowych ok. 52 tys. maseczek. Teraz to spółdzielnie we własnym zakresie dostarczają materiały mieszkańcom. Mundurowi bezpośrednio dotarli też do ok. 50 tys. mieszkańców wspólnot i domów jednorodzinnych.

Dystrybuujemy maseczki do przeszło 160 tysięcy olsztynian. Przy takiej skali nie da się uniknąć nieścisłości. Maseczki dystrybuowane są na podstawie deklaracji śmieciowych. Ratusz opiera się na danych dostarczonych w pierwszej kolejności przez zarządców nieruchomości. Niestety nie wszyscy zarządcy odpowiedzieli na prośbę. W takiej sytuacji opieramy się na danych Wydziału Środowiska, które są bardziej ogólne.

reklama

W związku z tym po akcji dystrybucyjnej ratusz zajmie się rozpatrywaniem ewentualnych reklamacji. Ewentualne reklamacje (dokładny adres, liczbę dostarczoną, liczbę jaka powinna zostać dostarczona wg deklaracji wraz z danymi kontaktowymi), można przesyłać na adres maseczki@kryzys.olsztyn.pl.

Reklamacje telefoniczne, SMS-owe, facebookowe, twitterowe nie będą rozpatrywane.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
wojtek
10 kwietnia 2020 09:05

Akcja propagandowa jakoś od wczoraj na Zatorzu nie widziałem tych maseczek i ja jej nie dostałem. jak zawsze duzo szumu i zadnej pomocy.
Niech Prezydent kupi i rozda maseczki rekawiczki osobom Niepełnosprawnym i ubogim -żadnej pomocy tylko dojenie kasy dla siebie

ja
9 kwietnia 2020 19:55

Adres skrzynki jest nieprawidłowy

Polecane
Ogłoszenia