fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 6 grudnia, 2022
reklama

1,5 tys. litrów spirytusu z przestępstwa przeznaczonego do zniszczenia przekazano olsztyńskim szpitalom

Wiadomości1,5 tys. litrów spirytusu z przestępstwa przeznaczonego do zniszczenia przekazano olsztyńskim szpitalom

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) wspiera działania w walce z COVID-19 w regionie. Spirytus który pochodził z przestępstwa i był przeznaczony do zniszczenia, będzie wykorzystany do przygotowania preparatów dezynfekujących.

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie przekazała 19 marca 2020 r. dwóm olsztyńskim szpitalom – Uniwersyteckiemu Szpitalowi Klinicznemu i Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitalowi Dziecięcemu w Olsztynie – 1,5 tys. litrów spirytusu. Spirytus pochodził z przestępstwa i był przeznaczony do zniszczenia.

Było to możliwe dzięki szybkim działaniom KAS i przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, które umożliwiły wykorzystanie przeznaczonego do zniszczenia spirytusu do przygotowania preparatu dezynfekującego.

To kolejna partia spirytusu przekazana przez KAS. Kilka dni wcześniej 1000 litrów otrzymała Państwowa Straż Pożarna w Olsztynie.

1,5 tys. litrów spirytusu z przestępstwa przeznaczonego do zniszczenia przekazano olsztyńskim szpitalom 1,5 tys. litrów spirytusu z przestępstwa przeznaczonego do zniszczenia przekazano olsztyńskim szpitalom 1,5 tys. litrów spirytusu z przestępstwa przeznaczonego do zniszczenia przekazano olsztyńskim szpitalom

Naukowiec UWM zbadał czy jelenie uczestniczą w rozprzestrzenianiu wirusa SARS-CoV-2
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze