12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Podaj hasło, odbierz rabat!

Strona główna Artykuł sponsorowany Podaj hasło, odbierz rabat!
reklama

Lubisz korzystać z superpromocji? To nie przegap i tej! Podaj hasło: „Mikołaj” i podróżuj o 10 zł taniej. Sprawdź także kursy za 50% ceny w firmie Wagner Transport i daj się ponieść (czy raczej powieźć) szaleństwu Last Minute. Dostań się szybko na lotnisko w Gdańsku z Olsztyna, Małdyt, Ostródy lub Elbląga, i nie przepłacaj! Co musisz jeszcze wiedzieć?

Podróżuj tanio, ciesz się najwyższą jakością

reklama

Wysokie standardy firmy Wagner Transport robią wrażenie. Nowoczesna flota, gwarancja transportu nawet w przypadku opóźnień samolotu, całodobowa dostępność w nagłych wypadkach, kilkanaście połączeń każdego dnia – wszystko po to, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów.

[Best_Wordpress_Gallery id=”110″ gal_title=”wagner nowe auto”]

Nowiutkie przestronne busy takich marek jak Mercedes i Volkswagen – wyposażone m.in. w skórzane fotele, TV, klimatyzację czy terminale płatnicze, dzięki którym zapłacisz kartą lub wypłacisz gotówkę – stanowią wizytówkę firmy. Dopełnieniem tego jest profesjonalny personel, który dba o bepieczeństwo pasażerów, ale także o sprawną obsługę systemu rezerwacji, które są przyjmowane codziennie w godz. 08:00 – 22:00.

Inwestycje i rozwój

Firma Wagner Transport nie zwalnia tempa. Stale się rozwija i inwestuje. W najbliższym czasie przewoźnik wzbogaci się o kolejny pojazd. Już wkrótce w firmie pojawi się nowoczesny bus z 20 miejscami. Oznacza to, że jeszcze więcej klientów będzie mogło korzystać z usług Wagner Transport. Nowy bus będzie jeszcze bardziej przestronny, jeszcze bardziej nowoczesny – a wszystko po to, aby podróż była jeszcze bardziej bezpieczna i wygodna.

Promocje i konkursy

Przewoźnik często organizuje promocje oraz konkursy, dlatego warto śledzić jego firmowy fanpage na Facebook’u (TUTAJ) oraz stronę internetową wagnertransport.pl. Już teraz można skorzystać z promocji Last Minute – wybrane kursy znajdziesz za 50% ceny biletu (do Gdańska można dojechać już za 25zł). Jednak to nie wszystko. Od 1 grudnia rusza kolejna promocja. Podajesz hasło „Mikołaj” i jedziesz o 10 zł taniej. Akcja trwa do 20 grudnia. Nie przegap.

mikolaj_wagner

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma